Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Фірма Вексельберга каже, що українці у Дніпропетровську загинули через технічну несправність

Надзвичайна подія 7880 переглядів

Опубліковано - 15.10.2007 11:05 | Всі новини | Версія для друку

Фірма Вексельберга каже, що українці у Дніпропетровську загинули через технічну несправність
Фірма Вексельберга каже, що українці у Дніпропетровську загинули через технічну несправність
Компанія “Дніпрогаз” вважає причиною вибуху газу в житлових будинках Дніпропетровська несправність газорозподільного пункту. Вони думають, що винен у цьому ФДМ України, хоча є й інші версії.

Про це повідомив журналістам генеральний директор «Дніпрогазу» Ігор Іванков.

Іванков повідомив, що комісія опрацьовує низку версій несправності газорозподільного пункту (ГРП) - заводський брак, людський чинник, втручання третіх осіб в систему газопостачання.

«Причина в газорозподільному пункті, інший момент тільки в тому, що послужило причиною - людський чинник, халатність наших робітників або щось інше», - сказав він.

За словами Іванкова, мережі зношені і питанням їх оновлення має займатися власник в особі Фонду державного майна.

«Згідно з угодою між нами і власником мереж (ФДМ ) ми повинні вкладати 4% від вартості, ми це робимо, але це сума недостатня... Ми не можемо будувати нові, змінювати старі, ми можемо тільки ремонтувати (мережі) за фактом. Ті гроші, які є, їх просто недостатньо, оскільки немає правильного підходу у фінансуванні, не тільки у нас, але й по всій Україні», - сказав він.

Іванков також повідомив, що ведеться внутрішнє розслідування, чому люди не могли додзвонитися в аварійну газову вранці 13 жовтня.

«Служба безпеки вилучила жорсткий диск, на якому фіксуються всі дзвінки служби «04», - сказав він.

Нагадаємо, дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» «Газ України» заявляє, що, можливо, причиною вибуху газу в житлових будинках Дніпропетровська став недостатній ремонт і модернізація газорозподільних мереж компанією «Дніпрогаз».

«Дніпрогаз» займається транспортуванням газу через розподільі трубопроводи, а також продає газ в Дніпропетровській області.
«Дніпрогаз» контролює російська компанія закрите акціонерне товариство «Комплексні енергетичні системи» (КЕС) бізнесмена Віктора Вексельберга

По 22,57% акцій «Дніпрогаза» володіють компанії Eriswell Traiding Ltd і Sagasiti Limited, ще 19,45% належить Sodeman Limited, 16,56% - Tanter Holdings Limited (всі - Кіпр).

Наразі рятувальні роботи тривають. Станом на 7.00 15 жовтня, за даними МНС, кількість жертв вибуху газу в будинку по вулиці Мандриківській становить 14 осіб, з них двоє дітей. Госпіталізовано 17 осіб (з них 3 дітей) до медичних закладів Дніпропетровська. У розшуку за заявами родичів знаходиться 8 осіб (з них 2 дітей).

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 270 осіб та 37 одиниць спеціальної та інженерної техніки.

На виконання рішень спеціальної Урядової комісії, яку очолює віце-прем`єр-міністр України Андрій Клюєв, на місці події створено Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі з першим заступником міністра МНС Антонцем. На ліквідацію надзвичайної ситуації з резервного фонду держбюджету виділено - 5 млн. грн., з обласного бюджету - 1 млн. грн., з міського бюджету - 3,5 млн. грн.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.