Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Розпочалася заміна IP-адрес усього інтернету

Технології 7043 перегляди

Опубліковано - 5.02.2008 23:40 | Всі новини | Версія для друку

Розпочалася заміна IP-адрес усього інтернету
Розпочалася заміна IP-адрес усього інтернету
Організація ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers), яка здійснює нагляд за використанням інтернет-протоколів, 4 лютого почала додавати до шістьох з тринадцяти кореневих DNS-серверів записи, що містять адреси у форматі протоколу IPv6.

Це означає, що кожному новому доменному імені відповідає адреса в новому, сучаснішому форматі. Таким чином, після кількох років підготовки, розпочався перехід з нинішнього протоколу IPv4 на сучасніший IPv6. Це змінить всю адресацію інтернет-простору.

Зокрема, якщо раніше на інтернет-адресу припадали чотири байти або 32 біти (наприклад, доменові lenta.ru відповідають чотири байти: 81.19.69.28), то протокол IPv6 виділяє на адресу 128 бітів. Це відповідає 340 трильйонам трильйонів трильйонів адрес (3,4x10 у 38 ступені) або по 5x1028 адрес на кожного з людей, які нині живуть на Землі.

Перший стандарт адресації, IMP, почав використовуватися 1969 року і передбачав наявність у мережі лише 32 вузлів. 1974 року документ RFC 675 запровадив адресний простір, що складається з 16 мережевих адрес і 256 вузлів (хост-адрес).

1981 року був прийнятий стандарт IPv4, який використовується донині. Він допускає створення більш ніж чотирьох мільярдів адрес. Весь це адресний простір уже заповнений на 86 відсотків. За нинішніх темпів розвитку мережі адреси закінчаться до 2017 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.