Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Війна у Грузії. Росія законодавчо оформлює анексію території Грузії

Новини Сакартвело 9043 перегляди

Опубліковано - 25.08.2008 12:54 | Всі новини | Версія для друку

Війна у Грузії. Росія законодавчо оформлює анексію території Грузії
Війна у Грузії. Росія законодавчо оформлює анексію території Грузії
У Росії розпочався активний процес законодавчого оформлення розчленування та анексії територій суверенної Грузії, захоплених агресорами у підсумку операції спецслужб та військових дій.

Верхня палата російського парламенту, Рада Федерації 25 серпня одноголосно проголосувала за звернення до Президента РФ Дмитра Медвєдєва з пропозицією визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії.

Прийняти це звернення сенаторів закликав спікер палати Сергій Міронов.

За словами Міронова, визнання Росією незалежності Абхазії і Південної Осетії - це необхідна умова забезпечення безпеки їхніх народів. "Ми зобов’язані підтримати прагнення народів Південної Осетії і Абхазії до стабільності, миру і незалежності", - підкреслив спікер Ради Федерації. Міронов також відзначив, що обидві республіки вже володіють "всіма необхідними атрибутами самостійних держав, включаючи демократично сформовані органи державної влади, законодавство, армію" (як загальновідомо - у так званих органах влади кримінальних анклавів Абхазії та Південної Осетії більшість становлять особи із російським громадянством, а "армією" - нині у Москві прийнято називати незаконні бандформування, озброєні російскими "миротворцями" - "Аратта").

Як правова підстава визнання незалежності цих республік Міронов, назвав право народів на самовизначення. За його словами, в період виходу Грузії з складу Радянського Союзу в колишній Грузинській РСР були брутально порушені права автономних утворень, які, як стверджує сенатор, у разі виходу союзної республіки з складу СРСР володіли правом самостійно вирішувати питання про своє перебування у складі цієї республіки (Чеченська автономія також, у той самий період, проголосила про бажання бути державою та вийти із складу РФ, однак - у цьому випадку у праві на самовизначення чеченцям відмовлено за допомогою війни РФ проти власних громадян - "Аратта"). Міронов підкреслив, що після відмови Грузії проводити в березні 1991 року референдум про збереження Союзу "юридично і фактично її суверенітет на території Південної Осетії і Абхазії не розповсюджувався" (окремо звертаємо вашу увагу на сучасний "винахід" московського "права", який не має прецедентів у світовій практиці, бо участь у референдумах, навіть у СРСР, була виключно добровільною і не тягнула за собою ніяких правових наслідків).

Виступаючи в Раді Федерації 25 серпня, так званий президент Південної Осетії Едуард Кокойти заявив, що його республіка, а також Абхазія, мають більше підстав для визнання своєї незалежності, ніж Косово. Кокойти знов звернувся до Президента РФ з проханням визнати республіку Південна Осетія, як незалежну суверенну державу. З аналогічним зверненням до Медвєдєва звернувся і так званий президент Абхазії Сергій Багапш, що також виступив на засіданні верхньої палати російського парламенту. За його словами, ні Абхазія, ні Південна Осетія більше ніколи не будуть з Грузією в одній державі.

Раніше керівництво самопроголошенних Абхазії і Південної Осетії неодноразово зверталося до РФ з проханням про визнання незалежності цих республік. У них були проведені так звані референдуми ( зрозуміло, без залучення іноземних спостерегачів, які б підтвердили їхню демократичність і відсутність фальсифікацій - "Аратта"), населення висловилося за незалежність. Раніше Дмитро Медвєдєв заявляв, що Москва підтримає рішення, прийняті народами Абхазії і Південної Осетії.

Рада Федерації на своєму засіданні також, заднім числом, дозволила Президентові Росії Дмитру Медвєдєву збільшити російський миротворчий контингент в Південній Осетії і Абхазії. Як уточнюється, рішення датоване 8 серпня - тим днем, коли фактично почалося нарощування російського військового контингенту в невизнаних республіках.
Коли почалися бойові дії в Південній Осетії, обидві палати російського парламенту були на літніх канікулах. Жодна й не намагалася їх переривати, і перші засідання, після канікул, відбулися, як і планувалося, 25 серпня. Спікер Ради Федерації Сергій Міронов підкреслив, що з юридичної точки зору ухвалення такого рішення заднім числом "бездоганно" (узаконення війни заднім числом - також суто російське явище - "Аратта").

Раніше заступник начальника Генштабу Анатолій Ноговіцин повідомив, що постійний російський миротворчий контингент в Південній Осетії буде збільшений до 452 військових, в Абхазії - до 2142 військовослужбовців.

Замість післямови. Зовсім не важко здогадатися, що ж буде далі. Далі Президент РФ Медвєдєв милостливо визнає "незалежність" самопроголошенних республік. Потім, після короткої паузи, "незалежні і суверенні" республіки звернуться до РФ із уклінним проханням про прийняття у суб’єкти федерації - і Росія приросте новими окупованими землями суверенної Грузії.

Так, звичайно, станеться, якщо світ буде пасивно спостерегати за діями агресора, як це вже було у минулому столітті, напередодні Другої Світової війни.

За матеріалами російських інформагенцій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Новини Сакартвело»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.