Аратта - На головну

11 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку

Економіка 5759 переглядів

Опубліковано - 14.11.2008 15:30 | Всі новини | Версія для друку

Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку
Політика видатного банкіра Ющенка не знайшла підтримки на ринку
Штучна підтримка гривні з боку Нацбанку України викликає негативну реакцію у зарубіжних інвесторів.

Про це заявив сьогодні директор компанії Astrum Investment Management Максим Бланк, виступаючи на конгресі учасників ринку акцій.

"Зарубіжний інвестор ніколи не зайде у валюту, яка у будь-який момент може обвалитися. Тому він вкладатиме кошти в доларові облігації, або в євро, але ніяк не в гривневі інструменти. Тому, для відновлення припливу іноземних інвестицій необхідно, перш за все, подолати кризу недовіри до української національної валюти", - заявив М.Бланк.

Взагалі, на його думку, спроби адміністративного регулювання з боку держави посилюють кризу.

Як приклад він навів спроби державного врегулювання в США в 1929-1932 рр. "Тоді уряд адміністративними заходами боровся за здешевлення сільгосппродукції і із зниженням зарплати. У результаті, можна було спостерігати те, що згодом назвали гримасами ринку, коли вирощений врожай фермери знищували, тому що не могли продати його беззбитково, а в цей час у містах за безкоштовним супом шикувалися черги безробітних, які не могли знайти роботу за тими ставками зарплат, які встановлював уряд", - сказав Бланк.

Як ще один приклад неефективності державного втручання він навів азіатську економічну кризу 1997-1998 р., коли держава боролася з інфляцією шляхом посилювання монетарної політики, що призвело до обмеження кредитування в реальному секторі економіки і поглиблення економічного спаду.

У зв'язку з цим, Бланк назвав неефективною і помилковою нинішню політику Нацбанку України, який намагається діяти аналогічним чином.

"Не треба боятися двозначного показника інфляції, тому що посилювання кредитної кризи набагато страшніше", - сказав Бланк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.