Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чи є в Україні криза?

Політика 7724 перегляди

Опубліковано - 14.08.2006 14:49 | Всі новини | Версія для друку

Чи є в Україні криза?
Чи є в Україні криза?
Попередній уряд Єханурова до останнього дня своєї роботи настирливо переконував медіа та громадськість України, що ніякої економічної кризи в нашій державі не існує.

При тому аргументуючи свої висновки оптимістичними статистичними показниками, що засвідчували стійке зростання. І ці слова неодноразово підтверджувалися публічними заявами президента Ющенка.

Втім, слід зазначити, що кожен черговий український уряд, за допомогою статистики намагається переконати нас із вами саме в тому, що ми багатіємо не по днях, а по годинах. І, згідно із сталою традицією, кожен новий уряд розпочинає свою діяльність із приголомшливих публічних заяв про наявність неабияких кризових явищ в економіці держави, які, зрозуміло нові власники урядових кабінетів беруться подолати вмить (оскільки проффесіонали).

Традиційність – от головна риса нового, «універсального» уряду. Вже сьогодні, на засіданні уряду прем’єр-міністр Віктор Янукович доручив першому віце-прем’єрові Миколі Азарову приступити до підготовки програми Кабміну про невідкладні заходи щодо подолання наслідків економічної кризи до кінця 2006 року.

При цьому Янукович підкреслив необхідність розробки заходів, які дозволять подолати дефіцит держбюджету, який, за оцінкою експертів, на кінець цього року може скласти близько 10 млрд. гривень.

Зрозуміло, що в першу чергу корекції підлягатиме Держбюджет на поточний рік.

При тому, глава уряду зазначив, що із залученням фахівців, вчених, міністрів має бути розроблена комплексна програма подолання кризових явищ в економіці та стратегії соціально-економічного розвитку держави терміном на п’ять років.

Тепер все стає на свої місця: якщо є «антикризова коаліція», відповідно, повинна бути криза, яку уряд цієї коаліції, має мужньо й професійно здолати. Тільки не зрозуміло одне: чи є насправді економічна криза, чи вона існує де інде, а не в економіці? Бо ж не можемо ми припустити, що урядові очільники держави постійно кажуть нам неправду, точніше кажучи, свою правду.

За матеріалами «Українських новин»
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.