Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Microsoft запускає новий пошуковик

Технології 5954 перегляди

Опубліковано - 29.05.2009 12:10 | Всі новини | Версія для друку

Microsoft запускає новий пошуковик
Microsoft запускає новий пошуковик
Компанія Microsoft запускає принципово нову пошукову систему, розраховуючи забезпечити користувачів більш результативним пошуком і обігнати конкурентів.

Алгоритми нового пошуковика Bing істотно відрізняється від тих, на яких працює більшість існуючих аналогічних пошукових порталів, що має забезпечити більш асоціативний пошук.

Наприклад, запит про конкретний продукт дасть вихід на рецензії, огляди, посилання на віртуальні магазини, а також на інформацію власне про продукт.

Зараз Microsoft укладає угоди про співпрацю з різними інтернет-компаніями, які володіють різноманітною інформацією, до якої пошуковик Bing отримає прямий доступ - це дані про авіарейси, огляди продукції, туристичні пропозиції. Так, наприклад, при введенні запиту про авіарейси Bing видасть розклад і дані про готелі і погоду.

Компанія Microsoft ставить собі за мету скоротити кількість дій, які робить людина при пошуку інформації.

Пол Стоддарт, голова відділу нових розробок у британській філії компанії Microsoft, стверджує, що "зараз до 40% запитів залишаються без відповіді. Саме тут криються великі потреби споживачів".

"Це видно під час аналізу пошукових протоколів. Під час традиційних способів пошуку інформації користувач змушений часто змінювати параметри пошуку, додавати нові слова, заходить на нові сайти, повертатися до початку і врешті-решт залишатися ні з чим", - говорить він.

За його словами, Microsoft сподівається створити "емоційний зв'язок" між користувачами та своєю новою пошуковою машиною, а також залучити нових споживачів.

І дійсно, Bing має більш м'який вигляд і не настільки клінічно чистий, як попередні експерименти Microsoft в цій області або пошукові машини інших компаній.

Як говорить Стоддарт, Google не зумів домогтися модернізації свого графічного інтерфейсу, оскільки саме в ньому ця компанія розміщує рекламу, від якої отримує основний дохід.

Microsoft надає користувачам можливість зберігати параметри пошуку в пам'яті порталу, що дозволить завжди легко повертатися до інформації знайденої колись.

Зараз, за даними маркетингової фірми comScore, більше 64% ринку пошукових машин в США контролює Google, за ним йде Yahoo з 20%. Microsoft замикає трійку з 8,2%.

Стоддарт заперечує, що його компанія ставить перед собою свідомо занижену мету, маючи намір лише обігнати Yahoo.

"Посісти друге місце буде непогано. А коли ми його займемо, ми націлимося на перше", - говорить він.

Нагадаємо, наприкінці квітня стартувало бета-тестування соціальної мережі компанії Microsoft під назвою Vine, з якою можна буде працювати як через комп'ютер, так і за допомогою SMS-повідомлень або електронної пошти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки осягнувши минуле, люди будуть здатні на пророцтва, що спрямовані в майбутнє”
Дмитро Волкогонов

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.