Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Нью-Йорку вперше показали “секретний” рукопис Юнга

У світі науки 8614 переглядів

Опубліковано - 8.10.2009 12:43 | Всі новини | Версія для друку

Карл Густав Юнг (1875-1961) у 1906-1913 роках був учнем Фрейда
Карл Густав Юнг (1875-1961) у 1906-1913 роках був учнем Фрейда
“Червону книгу” - невідомий рукопис відомого швейцарського психолога Карла Густава Юнга був нарешті продемонстрований широкому загалу. Його вже називають “Священним Граалем несвідомого”.

Рукопис Карла Густава Юнга, відомого швейцарського психолога і психіатра за назвою “Червона книга”, що ніколи не видавався і практично невідомий навіть фахівцям, вперше показаний на виставці в нью-йоркському музеї мистецтва Рубіна (The Rubin Museum of Art).

Виставка приурочена до першої наукової публікації "Червоної книги" лондонським підрозділом видавництва WW Norton and Company, повідомляє AFP.

Юнг (1875-1961) писав "Червону книгу" або "Liber Novus" ( "Нову книгу"), як він сам її називав, в 1914 -1930 роках. Рукопис складається з 205 ілюстрованих сторінок і тексту, пов'язаного основними теоретичними постулатами вченого: архетипами, колективним несвідомим, уявленням про індивідуації. Після смерті Юнга його спадкоємці зберігали рукопис в строгому секреті, і доступ до нього отримали лише кілька десятків людей. Інтерес же до тексту надто великий, і його публікації чекали багато років. У великій статті про "Червону книгу", опублікованій у вересні 2009 року в The New York Times Magazine, рукопис Юнга названий рецензенткою "Священним Граалем несвідомого".

Видання WW Norton and Company включає в себе факсиміле оригінального рукопису і переклад тексту з німецької мови та коментарі.
Розворот “Червоної книги” або “Liber Novus” Карла Густава Юнга.
Розворот “Червоної книги” або “Liber Novus” Карла Густава Юнга.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.