Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Помер В’ячеслав Тихонов

Втрата 10089 переглядів

Опубліковано - 4.12.2009 17:24 | Всі новини | Версія для друку

В’ячеслав Тихонов у ролі Штірліца (Ісаєва) у фільмі “Сімнадцять миттєвостей весни”
В’ячеслав Тихонов у ролі Штірліца (Ісаєва) у фільмі “Сімнадцять миттєвостей весни”
У Москві на 82-му році життя помер російський актор, народний артист СРСР В’ячеслав Тихонов.

Найвідоміші фільми актора: “Війна і мир”, “Сімнадцять миттєвостей весни”, “Доживемо до понеділка”, “Білий Бім чорне вухо”, “Вони боролися за батьківщину”, “ТАСС уповноважений заявити”, “Справа була в Пенькові” та інші.

Нагадаємо, російський кіноактор, народний артист СРСР В'ячеслав Тихонов був госпіталізований у суботу, 28 листопада. Він був прооперований, проте після операції стан актора залишалося важким.

В'ячеслав Тихонов народився 8 лютого 1928 у Павлівському Посаді (Московська область). З дитинства, таємно від батьків, які були простими трудівниками, мріяв про кар'єру кіноактора.

У ВДІКу Тихонова до себе на курс прийняв професор Борис Бібіков, уже в роки навчання відбувся його акторський дебют у фільмі Сергія Герасимова “Молода гвардія”, де він зіграв роль Володі Осьмухіна.

У 1950 році з відзнакою закінчив ВДІК і почав працювати в театрі-студії кіноактора.

У 1957 році він зіграв у фільмі "Справа була в Пенькові" і отримав всесоюзну популярність. Через 10 років вийшов фільм Сергія Бондарчука "Війна і мир", в якому актор утілив образ Андрія Болконського; через рік вийшов фільм "Доживемо до понеділка", також за участю Тихонова.

У 1973 році на телеекрани вийшов фільм Тетяни Ліознової "Сімнадцять миттєвостей весни", в якому Тихонов зіграв радянського розвідника Максима Ісаєва (Штірліца) - свою найвідомішу роль.

Актор знімався в кіно до останнього часу; у 2006 році він зіграв бога у фільмі Ельдара Рязанова "Андерсен. Життя без любові".

Тихонов - Народний артист СРСР; зіграв у десятках кінофільмів, працював з такими майстрами кінематографа, як Сергій Герасимов і Сергій Бондарчук, Станіслав Ростоцький і Михайло Швейцер. Був нагороджений орденом Леніна, орденом "За заслуги перед Вітчизною" III ступеня, орденом "Пошани".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Втрата»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.