Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Перший – пішов!

Довкілля Регіон: Івано-Франківська область 9642 перегляди

Опубліковано - 22.01.2010 02:27 | Всі новини | Версія для друку

Перший – пішов!
Перший – пішов!
21 січня 2010 р., рівно о 16 годині 30 хвилин, перший ешелон, який складається з 6 цистерн по 50 тонн меланжу в кожній, вибув з військових складів ракетного палива Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних сил України, що розташовані поблизу селища Ценжів на Івано-Франківщині.

У першій відправці взяли участь Координатор проектів ОБСЄ в Україні Посол Любомир Копай, заступник проектного менеджера з меланжу в Секретаріаті ОБСЄ Антон Мартинюк, співробітник з координації проектів в Секретаріаті ОБСЄ Леонід Калашник, національний співробітник з проектів ОБСЄ Олександр Савельєв, заступник командувача Західним оперативним командуванням з логістики – начальник логістики оперативного командування генерал-майор Сергій Ніколаєв, голова Івано-Франківської ОДА Микола Палійчук, повідомив наш портал підполковник Тарас Грень із Західного інформаційного центру Міністерства оборони України.

- Я хочу сказати, що для мене сьогодні свято, - зазначив Любомир Копай. - Свято через те, що сьогодні з Ценжева поїде перший поїзд з меланжем. І це перший поїзд з західної України. Завдяки тому, що наш проект буде втілюватись в життя, значно підвищиться безпека всієї області.

- Така кількість меланжу, яка залишилась у нас після розпаду Радянського Союзу, нам не потрібна, - зазначив генерал-майор Сергій Ніколаєв. - Але він залишився і ми мусили його зберігати. Щороку одна військова частина, яка зберігала меланж, «з’їдала» з нашого бюджету від 7 до 12 мільйонів гривень. Це багато. Тому ми дуже задоволені тим, що меланж покидає Україну.

- Питання вивезення меланжу було актуальне упродовж декількох останніх років, - додав Микола Палійчук. - Я дякую Міністерству оборони України за те, що тепер почались роботи з вивезення меланжу. І хоча надзвичайних подій, пов’язаних із зберіганням меланжу не було, слава Богу, що ми не стали чекати їх, а почали роботи з вивезення.

Тепер військовослужбовці очікують на повернення цистерн, щоб знову залити їх меланжем та відправити його на переробку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Людина – це духовна істота. Саме тепер на часі звернення до традицій і духовності рідного народу. Чесність, щирість, мудрість – ось що вимагається від нових людей України. Потрібна Нова Січ – Духовна Січ! ”
О.Бердник, український філософ і письменник, засновник Української Духовної Республіки

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.