Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна - для людей. КоСаРі вже пересварилися через портфелі

Влада 3471 перегляд

Опубліковано - 23.03.2010 10:31 | Всі новини | Версія для друку

Україна - для людей. КоСаРі вже пересварилися через портфелі
Україна - для людей. КоСаРі вже пересварилися через портфелі
Фракція Компартії в парламенті звинувачує Партією регіонів у невиконанні коаліційних домовленостей щодо кадрових призначень.

Як пише "Дєло", наступного пленарного тижня фракція КПУ має намір провести засідання, на якому дасть оцінку кадровим призначенням нового президента й уряду.

На думку депутатів від Компартії, останні призначення, зроблені новою владою, не відповідають коаліційним домовленостям. Зокрема це стосується перших призначень на губернаторські посади, де всі кандидатури представлені винятково Партією регіонів.

"Чому, приміром, не можна було призначити губернатором Вінницької області нашого соратника Валерія Бевза?", - обурюється комуніст Леонід Грач.

На його думку, недотримання пропрезидентською політичною силою квотного принципу може призвести до розпаду чинної коаліції в парламенті й дострокових виборах.

За інформацією газети, комуністи виставили Партії регіонів останню кадрову умову, від якого залежить стабільність коаліції. Її суть зводиться до того, що головою Державної митної адміністрації повинен стати представник фракції КПУ, голова комітету парламенту з боротьби з корупцією та оргзлочинністю Ігор Калетник.

Його призначення на цю посаду очікувалося ще минулого тижня, але дотепер кадрове рішення не ухвалене. На думку Грача, затримка може бути викликана тим, що "регіонали" передумали віддавати цю посаду комуністам.

Соратниця Грача Катерина Самойлик пророкує, що якщо коаліціянти не спрацюються, доведеться йти на дострокові вибори.

"Моя особиста думка: Партія регіонів зараз намагається узурпувати владу – це обурливо", - констатує вона. Самойлик свого часу пророкували посаду міністра освіти, яку зрештою отримав "регіонал" Дмитро Табачник.

На запитання, чи вдасться Компартії відвоювати посаду голови Держмитниці для свого представника, Самойлик відповіла: "Боротися не збираємося, але кардинальні висновки зробимо".

У Блоці Литвина поки не мають наміру поспішати з висновками, але про проблеми усередині самої коаліції вже задумуються.

"Можуть виникнути суперечки при формуванні державного бюджету, адже всі коаліціянти будуть намагатися втиснути туди свої передвиборні обіцянки. А домовленості щодо кадрів поки дотримуються", - зазначив Сергій Гриневецький. Він претендував на посаду губернатора Одеської області, але туди призначили "регіонала" Едуарда Матвійчука.

У Партії регіонів про кадрові претензії союзників по коаліції воліють нічого не говорити. "У мене такої інформації (про кадрові розбіжності.) немає. Абсолютно всі рішення узгоджуються з іншими членами коаліції", - запевнив Михайло Чечетов.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.