Комуністи блокуватимуть марш ОУН-УПА

Автор/джерело -  © proUAДата публiкацiї - 13.10.2006 14:04 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=1170

Активісти Комуністичної партії України мають намір 14 жовтня блокувати проведення у Києві Маршу Української повстанської армії з нагоди 64-х роковин її створення.

Про це у Сімферополі заявив лідер кримських комуністів, народний депутат України Леонід Грач.

“У нас достатньо патріотичних сил у Києві для того, щоб їм (прихильникам УПА – ред.) не дати можливості пройти, ми будемо блокувати. Прямо скажемо - не дамо можливості пройти їм по Хрещатику”, - сказав він.

За словами Грача, акції проти УПА пройдуть не тільки в Києві, але й в Криму. Так, на 14 жовтня заплановано мітинг на одній з площ Сімферополя, біля закладного каменя, на місці якого комуністи незабаром встановлять пам’ятник жертвам, загиблим “від рук вояків ОУН-УПА”. “Ми зараз закінчуємо збір коштів уже йде опрацювання скульптора, так от, на тому місці, де буде встановлений пам’ятник, ми проведемо мітинг, де висловимо своє ставлення до ОУН-УПА, до фашизму і до тієї акції, яка приблизно в цей же час проходитиме на Хрещатику”, - сказав лідер комуністів Криму.

Нагадаємо, 14 жовтня у Києві праві сили планують провести Марш УПА з нагоди 64-х роковин її створення.

Кримські активісти Євразійського союзу молоді, Блоку Вітренко “Народна опозиція” і партії “Російський блок” заявили, що не допустять проведення Маршу УПА. До 13 жовтня в Криму проходить акція під гаслом “Всі на боротьбу з фашизмом”, під час якої ведеться збір добровольців для поїздки до Києва. За оцінками організаторів, на Хрещатику збереться від 20 до 40 тисяч осіб, які виступатимуть проти Маршу УПА.

Влада Києва звернулася до Шевченківського районного суду столиці з метою обмежити акції в центрі міста, які ряд партійних і громадських організацій планують провести 14 жовтня.

15 жовтня минулого року під час проведення подібного заходу ліві і радикальні сили влаштували бійки з представниками правих політичних організацій і фактично зірвали Марш УПА.

Від “Аратти”: вельми оригінально чути від комуністів та їх симпатиків різних кольорів про “фашизм”, як радянський синонім ідеології,що веде до масових екзекуцій населення. Бо ж не націоналісти, а саме комуністи практикували концтабори, масові розстріли цивільного населення, голодомори... І газові камери, як знаряддя високопродуктивного вбивства людей - винайшли єнкавеесівські “специ”, і спалювання людей живцем - теж втілено у практичну діяльність більшовичками. То ж панам із червоними партквитками варто було хоча б на словах покаятися перед власним народом за злочини, а не використовувати заскорузлі сталінські пропагандистські жуйки.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2019.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.