В Харкові вбивали здорових дітей?

Автор/джерело -  © Кореспондент.net



Дата публiкацiї - 12.12.2006 11:27 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=1648

Британська телерадіокомпанія Бі-бі-сі заявляє про те, що має у своєму розпорядженні матеріали, які дозволяють припустити, що в Україні, ймовірно, вбивали здорових немовлят з метою продажу стовбурних клітин.

Навколо етичності створення стовбурних клітин в світі точаться затяті суперечки

"Нам вдалося роздобути відеозапис посмертного розтину розчленованих тіл дітей, після перегляду якого виникають серйозні запитання про те, що відбулося з цими дітьми", - повідомляється на сайті Бі-бі-сі.

У країні процвітає торгівля стовбурними клітинами, взятими з людських ембріонів після аборту, - на тлі недоведених заяв про те, що вони ефективні в лікуванні цілого ряду захворювань, зазначає видання.

"Однак тепер з’явилися свідчення про те, що для одержання стовбурних клітин використовуються живі діти", - зазначає телекомпанія.

Деякі харківські жінки розповіли Бі-бі-сі про те, що народили здорових малят, яких потім кудись віднесли працівники пологового будинку".

У 2003 році влада погодилася на ексгумацію близько 30 зародків і тіл дітей з цвинтаря, на якому робить поховання пологовий будинок номер шість. Одній з присутніх на розтині жінок було дозволено зняти те, що відбувалося на відео.

Зроблений запис вона передала в Бі-бі-сі й у Раду Європи. У своєму звіті РЄ описує практику торгівлі дітьми, які були викрадені відразу після народження, а також зазначає про стіну мовчання співробітників пологового будинку щодо долі цих малят. Представники пологового будинку №6 заперечують подібні припущення.

За інформацією сайту, на відеозаписі видно, що в деяких мертвих дітей видно мозок або інші органи, а в деяких випадках відсутні частини тіла.

Провідний британський патологоанатом заявив про свою серйозну стурбованість у зв’язку з тим, що тіла дітей були розчленовані - це не є стандартною практикою проведення розтину після смерті і може бути, пов’язано з вирощуванням стовбурних клітин з кісткового мозку.


 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.