Українська молодіжка не пройшла до фіналу турніру пам`яті Валерія Лобановського

Автор/джерело -  © HTH

У півфінальному матчі команду Олексія Михайличенка несподівано зупинили білоруські однолітки.

Вже після 11-ї хвилини гри мало хто сумнівався, що українці віддадуть супернику перемогу. Форвард львівських «Карпат» Максим Фещук нашвидкуруч оформив дубль. Спочатку він головою спрямував м’яч у ворота білорусів. За 3 хвилини Фещук після боротьби на другому поверсі знову результативно замикає навіс.

Утім, такий перебіг справ не приголомшив гостей. Вони пішли відіграватись. Кирило Павлючек розпочинає результативну серію у цьому матчі. За 3 хвилини він знову забиває: як і Фещук, робить дубль ударом головою.

Втім, на перерву українці йдуть з перевагою в один м’яч: Олександр Алієв поклав красень-гол зі штрафного.

Впродовж другого тайму підопічні Михайличенка мали змогу відзначитися, однак забили білоруси. І до того ж зробили вони це на останній хвилині основного часу. Хет-трик у виконанні Павлючека.

У підсумку післяматчеві пенальті. Першим з українців пробивати пішов Пуканич. Його промах виявився фатальним. Білоруси не хибили і здобули перемогу.

Тепер у фіналі білоруська молодіжка гратиме проти ізраїльтян. У матчі ж за третє місце зіграють молодіжні збірні України та Молдови.

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.