Януковичу потрбно 300 голосів, щоб правити в регіонах

Автор/джерело -  © Українська правдаДата публiкацiї - 23.03.2007 14:44 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=2414

Прем'єр Віктор Янукович обвинувачує Президента Віктора Ющенка в невиконанні Конституції і сподівається, що в майбутньому вони разом будуть приймати рішення про призначення губернаторів.

Про це Янукович заявив сьогодні на прес-конференції.

Він навів приклад з губернатором Харківської області Арсеном Аваковим.

"На жаль, ситуація склалася дуже гостро в плані виконання Президентом Конституції України", - заявив він.

"Коли дві третини депутатів облради проголосували про недовіру Авакову, пройшли всі суди, які підтвердили, що це їхні конституційні повноваження, і обов'язок Президента звільнити з займаної посади такого керівника", - додав він.

"Президент не виконує положення Конституції. І я кажу про це з величезним жалем", - підкреслив він.

Янукович також зазначив, що те ж саме стосується і непоновлення на посаді губернатора Київщини Євгена Жовтяка.

"Це не політичне питання, це питання правове", - відзначив він.

"Мова не йде про персоналії і політичні партії, і моє особисте ставлення до тієї або іншої людини. Мова йде про закон, перед яким усі рівні: політики, Президенти, прем'єри", - заявив він.

Прем’єр також зазначив, що на території 18 регіонів, "де влада знаходиться в руках опозиції, така ситуація буде спостерігатися".

"Хоча з 18 територій у мене немає питань до 15 губернаторів, що працюють нормально і не займаються політиканством, а займаються регіонами", - сказав він.

"А по трьох регіонах у мене є питання, але немає відповіді. Сьогодні ми поки їх як кажуть, підвісили. Я сподіваюся, що ми з Ющенком будемо вирішувати спільно питання, що стосуються мешканців цих регіонів", - сказав він.

Янукович також відзначив, що саме в цьому полягає "відповідь на питання, що буде, коли в коаліції буде 300 голосів у парламенті".

Від “Аратти”: чим більше минає часу від моменту так званої конституційної реформи, - тим очевиднішим стають справжні наміри “батьків реформи” імені Кучми: Медведчука, Мороза, Симоненка.

І цей альянс тодішнього глави Адміністрації гаранта із, нібито, опозиціонерами тепер виглядає зовсім не так дивно, як тоді. Бо Кучма їхніми руками готував глобальну дестабілізацію влади в Україні, аби потім стати диктатором особисто, або ж поставити на “трон” нікчемну й повністю залежну від нього та наближенних кланів, людину.

Бо тільки на законодавчому полі, яке розривали суперечності й недомовки основних законів, можна було привести до влади “своїх”, і при тому, зберегти зовнішній фасад демократичних виборів.

Те, що відбувається сьогодні - виходить далеко за межі особистих стосунків перших керівників державних влад.

Це - становлення кримінально-більшовицької диктатури, яка знову перекреслить будь-які права людини, поділивши суспільство на “обойму чиновників” та “робоче бидло”, до якого автоматично потраплять всі, хто не є займачем владного державного крісла. Різниця між комуністичною диктатурою, яку посунули від влади у 91-му, буде хіба що в тому, що тепер навіть не треба називати “гегемоном” “народні маси”.
.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.