Розпочалося відведення зброї від лінії зіткнення

Автор/джерело -  © “Аратта-Україна”



Дата публiкацiї - 5.10.2015 22:04 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=25607

На Луганщині розпочалася практична фаза з відведення танків та артилерії калібром до 100 мм.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Сьогодні, 5 жовтня, на Луганщині в усіх підрозділах сектору зони АТО майже синхронно розпочалося відведення танків та артилерії калібром менше 100 мм в рамках реалізації міжнародних мирних домовленостей.

Два дні до цього танкісти та артилеристи готували військову техніку до переміщення, визначали місця, де вона буде розміщуватися на відстані 15 км від передових рубежів сил АТО, також організовували всебічну взаємодію.

Так, протягом 41 діб в усій зоні АТО відбуватиметься переміщення у визначені райони танкыв Т-64 та Т-72, протитанкових гармат Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів та мінометыв 2Б-9 82-міліметрового калібру. При цьому, для військовослужбовців, які несуть службу на Сході зони АТО, часу для відведення вказаного озброєння надано до 14 діб.

За здійсненням маршу танкового підрозділу 24-ї окремої «залізної» механізованої бригади з бойових позицій на Північ від лінії розмежування спостерігали представники ОБСЄ та журналісти іноземних і вітчизняних ЗМІ.

- Зранку я отримав наказ про здійснення маршу і за лічені хвилини був готовий до переміщення. Паралельно зауважу, що нові місця зосередження вибиралися таким чином, аби у разі погіршення ситуації на фронті ми змогли швидко прийти по допомогу воїнам-піхотинцям. Тож ми завжди будемо готові до активних бойових дій, - зауважив ТВО командира танкового батальйону майор Юрій Мадяр.

За його словами, в ході підготовчого етапу з відведення бронетехніки, вони спланували основні та запасні маршрути висування бойових машин, а також передбачили протидиверсійні заходи на шляху висування та на нових місцях зосередження військ.


 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.