Робоча група може не вкластися у терміни, визначені Президентом. Більшовики звинувачують опозицію

Автор/джерело -  © Українська правда, Аратта-УкраїнаДата публiкацiї - 7.05.2007 12:01 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=2783

Представники коаліції в робочій групі з підготовки дострокових парламентських виборів не можуть спрогнозувати можливість завершення сьогодні роботи групи.

Зокрема, лідер парламентської більшості Раїса Богатирьова повідомила, що зранку представники опозиції не представили жодного варіанту документів, напрацьованих ними.

Тому було прийнято рішення оголосити перерву до 11.00, і зараз сторони працюють у своїх групах. Зранку представники опозиції та коаліції лише обмінялися думками.

На запитання, в чому полягає головна проблема у роботі групи, Богатирьова відповіла: "Дискусія іде навколо постанови Верховної Ради". Водночас, вона не пояснила, про що саме іде мова.

У свою чергу, лідер комуністів Петро Симоненко також не зміг відповісти, чи зможе сьогодні робоча група завершити роботу і передати свої пропозиції президентові Віктору Ющенку та прем’єр-міністру Віктору Януковичу.

Він зауважив, що у коаліції і опозиції принципово різні підходи. За його словами, інша сторона вважає, що вибори можна організувати, не керуючись виключно законами і Конституцією. Вони намагаються вирішити проблему частковим внесенням змін до закону про вибори, а це не вирішує проблеми, наголосив Симоненко.

Представники опозиції вважають, що перенесення терміну виборів на осінб є спробою регіоналів затягнути час, щоб зменшити свій негативний імідж.

Заступник голови партії “Наша Україна” Ігор Кріль зазначив, що “регіонали” відтягують перевибори, щоб мати більше часу, аби своїми псевдообіцянками прикормити виборців.

“Регіонали” лукавлять, коли заявляють, що оптимальна дата для проведення дострокових виборів до ВР – це 14 жовтня, - наголосив він. - Відтермінування дати виборів – це поглиблення політичної кризи і нагнітання напруження в суспільстві”. Кріль додав, що перенесення перевиборів на жовтень – політичне загравання з виборцями.

“Якщо “регіонали” заявляють, що немає законодавчої бази для проведення дострокових виборів, то вони можуть прийти в парламент і прийняти потрібні законопроекти, тим самим продемонструвавши свою повагу до букви закону”, - підкреслив він.

Ігор Кріль назвав оптимальну “формулу” для визначення дати перевиборів: засідання парламенту, на якому будуть ухвалені необхідні закони, плюс 60 днів, тобто не пізніше першої декади липня.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.