Відбулися випробування протитанкового комплексу «Скіф»

Автор/джерело -  © Український тиждень



Дата публiкацiї - 18.04.2018 17:03 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=28566

В Україні, на одному з військових полігонів, відбулися успішні випробування нової модифікації протитанкового керованого ракетного комплексу «Скіф» (експортна версія українського «Стугна-П»).

ПТРК «Скіф» частина озброєння бронеавтомобіля «Козак»

Про це в середу, 18 квітня, повідомляє прес-служба КБ "Луч".

"Конструкція удосконаленого протитанкового керованого ракетного комплекса "Скіф" зазнала низку змін згідно вимог потенційного замовника. Усі модифікації були направлені на адаптацію пускової установки для використання її в умовах м’яких ґрунтів та піску. Сама ракета не зазнала змін так як с самого початку розроблялася для застосування в будь-яких кліматичних та погодних умовах, без виключень", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час випробувань були представники компаній розробника та країни замовника, а також були присутні представники Збройних Сил України, які слідкували за ходом випробувань нової розробки КБ "Луч".

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко під час випробувань високо оцінив модернізацію сучасного українського протитанкового ракетного комплексу.

"Обладнння штатного ПТРК потужним тепловізором дає змогу гарантовано уражати бронетехніку ворога в умовах складної видимості та вночі. Ця розробка вчергове підтверджує, що наша країна має надзвичайно високий науковий потенціал, який дозволяє створювати зразки озброєння та військової техніки на рівні провідних країн світу", – заявив він.

Крім того, у КБ додали, що унікальна розробка має низку технічних переваг, які гарантують її ураження рухомих і нерухомих сучасних броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом. Окрім цього, український ракетний комплекс також здатний уражати малорозмірні цілі типу довготривалих вогневих точок, танки в окопі, легкоброньовані об’єкти та вертольоти, що робить його універсальним вогневим засобом стримування на полі бою.


 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.