ЄС спрямував допомогу Україні для боротьби з коронавірусом

Автор/джерело -  © УкрінформДата публiкацiї - 18.05.2020 16:23 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=30714

У відповідь на запит від України, який надійшов через Механізм ЄС із цивільного захисту, Словаччина запропонувала країні захисні маски, засоби дезінфекції, ковдри та інше майно, яке є необхідним для того, щоб допомогти у подоланні пандемії коронавірусу.

Повідомлення про це оприлюднене у понеділок на сайті Європейської Комісії.

"Пандемія коронавірусу має долатися на всіх фронтах по усьому світу. Я вдячний Словаччині за допомогу сусідній Україні. Лише разом ми можемо подолати цей вірус. ЄС готовий спрямовувати подальшу допомогу", - зауважив з цього приводу єврокомісар з кризового менеджменту Янез Ленарчич.

Доставка цієї допомоги в Україну здійснюється за координації та фінансування з боку Євросоюзу.

Як йдеться у повідомленні, усього з початку пандемії через Механізм ЄС із цивільного захисту європейську допомогу у боротьбі з коронавірусом отримали 13 країн.

Як повідомлялося раніше, за даними Worldometer, загальна кількість підтверджених випадків COVID-19 у світі становить 4 820 529, з них 316 983 летальних, одужало 1 866 267 осіб.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.