Україна - Іспанія - 0:4

Автор/джерело -  © Кореспондент.net

Закінчився матч між національними командами України й Іспанії. Перший матч українці програли, але попереду ще дві гри, де просто необхідно перемагати.

Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь Іспанії. Голи на рахунку Хаві Алонсо і Давида Вільі. У другому таймі іспанці забили ще два м"ячі у ворота української збірної.

Хід матчу

Перший тайм

На третій хвилині Рамос прорвався по правому краю, ввійшов у штрафну й відпасував ледь назад під удар Хави, який не потрапив у створ.

Езерський після навісу зі штрафного пробив головою над поперечиною.

Шоста хвилина - Торрес під гострим кутом уривався в штрафну українців, але Езерський у підкаті м’яч вибив на кутовий, після якого нічого небезпечного не відбулося.

Сьома хвилина - Шевченко - офсайд.

Восьма - Іспанці прессингуют і володіють перевагою. Луїс Гарсия пробив по воротам, метучи в ближню дев’ятку, але не потрапив по воротам.

Дев’ята - Ротань - офсайд.

13-я хвилина - Маркос Сенна метрів з 30 закручував м’яч у далеку дев’ятку і Шовковский м’яч відбив на кутовий послу якого Луїс Гарсия головою відправив м’яч у сітку.

17-а хвилина - Русол одержав жовту картку за небезпечний підкат проти Пернія.

17-а хвилина - Вилья робить рахунок 2:0.

Іспанець зі штрафного закручував м’яч у дев’ятку, але в польоті м’яч потрапив у голову захисника і влетів у ворота. Шевченко не міг допомогти своїй команді.

23-тя хвилина - Гусін навішував на Шевченко, але гравець лондонського "Челсі" до м’яча не добрався.

27-а хвилина - Чергову карусель закрутили іспанці у воріт Шовковського, але до удару справа так і не дійшла.

29-а хвилина - Україна поки грає дуже скупо. Поки проглядаються тільки цілеспрямовано навіси в штрафний, де захист іспанської команди діє бездоганно.

32-а хвилина - Темп у грі впав. Іспанці домоглися чого хотіли, а в українців нічого не виходить в атаці.

32-а хвилина - Перша небезпечна атака. Гусін майже напроти воріт ввійшов у штрафний і пробив у далекий кут, але м’яч, підскочивши, прийшов прямо в руки Касільясу.

35-та хвилина - Торрес на своєму фланзі мучить суперникі. Його черговий прохід завершився ударом вище воріт.

38-а хвилина - українці великими силами пішли вперед. Але поки користі від цього не багато.

42-а хвилина - Воронін - офсайд.

Другий тайм:

Команди виходять на поле.Блохін робить дві заміни: замість Гусєва і Гусіна - Воробей і Шелаєв.

46-а хвилина - Ротань прострілює ліворуч і попадає в Серхіо Рамоса Відразу ж Воробей проривається з м"ячем у штрафну, але двоє іспанців витісняють його зі штрафної.

47-а хвилина - Фернандо Торрес виходить один на один, його переслідує Ващук, Торрес б"є - Шовковський тягне.

Що відбувається далі?.. Видалення Ващука і пенальті?!!!!

48-а хвилина - Шовковський угадав напрямок удару, але Вілья пробив занадто сильно. 3:0

52-а хвилина - Шовковський тягне удар Вільи з 11 метрів в упор.

53-а хвилина - Торрес тікав від Єзерського, який заплів іспанцеві ноги -жовта картка.

55-а хвилина - Подвійна заміна в Іспанії. Замість Вільі виходить Рауль, а Альбельда змінює автора першого гола Хаві Алонсо.

56-а хвилина - Шевченко виконував штрафний з улюбленого місця і змусив понервувати Касільяса. Проте неточно.

57-а хвилина - Іспанці швидко розіграли штрафний, але навіс пішов за лицьову.

58-а хвилина - Сенна втратив м"яч у простій ситуації. Утім, і українці зіграли не краще, вибивши м"яч за бічну.

61-а хвилина - Рауль пробиває з лінії штрафний - Шовковський!

61-а хвилина - Воронін пробиває поруч з далекою дев"яткою після затяжної атаки і паса Тимощука.

Співвідношення ударів: 13 - 3.

62-а хвилина - Після далекого удару Вороніна м"яч просвистів у сантиметрах від дев"ятки.

64-а хвилина - Ребров заміняє Ротаня.

64-а хвилина - Сенна пробиває штрафний і домагається кутового.

65-а хвилина - Хаві подає кутовий з лівого флангу. Рамос дуже грубо фолить проти Тимощука, і гол Сенни не зарахований.

66-а хвилина - Пас на Шевченко, але він не дістає м"яч. На обличчі в нього розчарування.

69-а хвилина - Шелаєв віддає неточну передачу вперед. Це мандраж чи недбалість?!

70-а хвилина - Темп гри дуже упав. Це зрозуміло...

71-а хвилина - Рамос навішує праворуч, Торрес одержує м"яч, але обробити його і пробити не зміг.

72-а хвилина - Завівся Ребров: зробив ривок з м"ячем, але це лише епізод...

73-я хвилина - Шелаєв віддав на фланг Воробею, той ввірвався в штрафну, ідеально викотив м"яч у центр Реброву, але той пробив набагато вище воріт. Самий реальний момент у наших у другому таймі.

74-а хвилина - Після прострілу Рауля Серхіо Рамос пробив у падінні, але неточно.

75-а хвилина - Рамос збиває Шеву на правому фланзі, штрафний.

76-а хвилина - Ребров виконує штрафний, і Воронін завдає удару з відскоку - воротар!

77. Фабрегас заміняє Луїса Гарсію.

78. Українці катають м"яч на своїй половині.

80-а хвилина - Одержав ушкодження Воробей, одержує допомога прямо на полі.

81-а хвилина - Пуйоль підключився в атаку, технічно обігрався з партнером, головою скинув на хід Торресу, і той точно пробив у лівий нижній кут. 4:0.

84-а хвилина - Воронін фолить проти Серхіо Рамоса.

85-а хвилина - Шовковський перехоплює небезпечний простріл Рамоса з правого флангу.

86-а хвилина - Блохін саркастично посміхається на лаві.

(Від "Аратти": а як же з фартом, пане Олеже?)

87-а хвилина - Торрес виводить Рауля один на один, але Шовковський забирає м"яч у нього в ногах.

88-а хвилина - Воробей пробив з 25 метрів, але попав у захисника.

88-а хвилина - Шовковський тягне складний удар Альбельди в правий нижній кут.

89-а хвилина - Шевченко один у середині квадрата іспанців, які спокійно розігрують м"яч.

90-а хвилина - Воронін упускає найбільше реальний момент у нашої команди. Він обіграє неуважно Касільяса, перед ним тільки порожні ворота, але він дозволяє Пабло вибити м"яч на кутовий.

90+1 хвилина - Кутовий подано невдало.

Матч закінчився з рахунком 0:4.

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.