Балога не мріє стати нардепом. Його команада - також

Автор/джерело -  © Аратта-УкраїнаДата публiкацiї - 1.08.2007 10:18 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=3544

Керівник Секретаріату Президента України Віктор Балога сьогодні повідомив, що не буде висувати свою кандидатуру на позачергових виборах до Верховної Ради України.

За його словами, на сьомому місці у виборчому списку блоку «Наша Україна – Народна самооборона» буде інший кандидат у народні депутати, повідомляє прес-служба.

«Свого часу Президент Віктор Ющенко делегував мене до мегаблоку під сьомим номером. Однак, добре подумавши та ретельно зваживши всі обставини, я вирішив звільнити цю позицію у списку для іншого політика з демократичного табору. Вважаю це вірним кроком».- сказав Балога.

Він висловив упевненість, що блок «Наша Україна – Народна самооборона» сформує міцну, ефективну та яскраву виборчу команду, яка забезпечить переможний результат голосування 30 вересня.

«У Верховній Раді буде утворена демократична, патріотична фракція, вільна у своїх діях від будь-яких мотивів, окрім професійної законодавчої роботи в інтересах народу. Важливо, аби парламент поповнився новими політичними фігурами. У новому складі Верховної Ради вони матимуть змогу зміцнити свій досвід роботи в руслі відповідальної політики. Такий підхід цілком поділяє Глава держави, зрештою, він погодився, щоб на сьомій позиції у списку мегаблоку виборці побачили інше прізвище». - зазначив керівник Секретаріату та начальник виборчого штабу блоку НУ-НС.

Також Балога заявив, що ніхто з нинішніх працівників Секретаріату не балотуватиметься на виборах 30 вересня.

«У виборчих списках точно не буде жодного співробітника очолюваної мною установи. Це – одностайне рішення, а не примус. Кожен, хто зараз працює в Секретаріаті, усвідомлює необхідність продовжувати цю складну адміністративно-управлінську роботу із забезпечення конституційних повноважень Глави держави».- підкреслив Балога.

Керівник Секретаріату зазначив, що продовжуватиме працювати на займаній посаді, доки в цьому буде зацікавлений Президент.

«Нині ще є багато справ, які має завершити група топ-менеджерів Глави держави, які прийшли на Банкову, 11 менше року тому. Крім того, вже готуються нові рішення, необхідні суспільству і країні. Попереду – час масштабних доктрин і сміливих проектів. Моє завдання полягає в збереженні неодмінно високого коефіцієнту ефективності Секретаріату Президента», – вказав В.Балога.

Крім того, на його думку, відмова від балотування до Верховної Ради співробітників президентського Секретаріату робить безглуздими всілякі закиди у застосуванні адміністративного ресурсу з його боку.

«Тепер ні мої колеги, ні я особисто не маю навіть гіпотетичної потреби в цьому. Отже, «Наша Україна – Народна самооборона» відвела від себе останні химерні підозри», – наголосив Балога.

Глава Секретаріату Президента підкреслив, що й надалі активно працюватиме на партійній роботі. Одним із ближчих своїх завдань він бачить створення разом із партнерами по демократичному табору єдиної політичної сили на основі партій, які сформували мегаблок.

«Це серйозний, гідний виклик. Ми ставимо перед собою високу мету – об’єднання всіх патріотичних демсил, які спільно запропонують Україні нову ідеологію, програму розвитку і процвітання. Працювати над цим потрібно, серед іншого, і з позапарламентських платформ», – акцентував Балога.

Замість післямови. Здається сучасні політики починають розуміти, що, вибачте, однією дупою, на двох стільцях всидіти важко. А тому, у цьому житті завжди доводиться обирати, що для тебе важливіше, де ти відчуваєш, що зможеш принести найбільшу користь і не зганьбитися перед людьми.

Вітаючи цей крок, очільника Секретаріату Президента, ми, як виборці, запевняємо, що неабияк вітали б подібні кроки й з боку очільників уряду та губернаторів.

Тим більше, панам урядовцям варто було б самокритично оцінити їхні особисті “досягнення” перед українським народом. Одна “тарифна війна” чого вартує! Чесно кажучи, маючи такі “здобутки”, у будь-якій демократичній країні, політик тихо йде із авансцени не чекаючи поки його звідти виштовхнуть копняками представники “єдиного джерела влади”.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2019.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.