Збірна України обіграла збірну Саудівської Аравії з рахунком 4:0

Автор/джерело -  © Кореспондент.net

У Гамбурзі в учорашньому матчі між збірними України і Саудівською Аравії, Україна в своїй другій зустрічі на Чемпіонаті світу отримали першу перемогу. Тотальна перевага українців втілилася в чотири голи у ворота аравійців.

Хід матчу:

4 хв. ГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!! Україна вже забила. Калиниченко подав кутовий. Русол вистрибнув вище за всіх і коліном ударив по воротах, а Заєд пропустив м’яч між ніг.

9 хв. Ребров навішував на Шевченка, якого на другому поверсі випередив Заєд.

11 хв. Ребров навішував на Шевченку. Але знову Заєд на виході був першим на м’ячі.

12 хв. Гусєв демонструє прекрасний дриблінг, ледь не обіграв половину складу аравійців, але в результаті наша команда напрацювала тільки на кутовий, після якого Шевченко пробив в голову захисникові.

15 хв. Калиниченко подав кутовий. Шевченко головою сильно пробив в кут, де захисник виніс м’яч з лінії. На добиванні був першим на м’ячі Ребров, який запустив м’яч вище воріт.

15 хв. Травма. У боротьбі з Харірі травму отримав Свідерський.

17 хв. Воронін зіграв в стінку з суддею і м’яч потрапив до Калиниченка, який відправив один на один Шевченка. Шевченко не зміг дотягнутися до мяча.

22 хв. Жовта картка Несмачному.

24 хв. Ледь не зрізав у свої ворота Русол.

26 хв. Українці заспокоїлись. Гра проходить в спокійному руслі.

27 хв. Воронін пробив вище воріт з-за штрафної.

29 хв. Аль-Доссарі обіграв двох гравців України, але пробив дуже неточно.

32 хв. Аль-Монташарі вибив м’яч після прострілу Гусєва.

35 хв. ГГГГГОООООЛЛЛ!!!!

З дальної дистанції забиває Сергій Ребров. Воротар обрав неправильну позицію, і не зміг дотягнутися до м’яча.

38 хв. Аль-Кахтані упав в штрафній. Пенальті немає.

41 хв. Жовта Аль-Доссарі, який грубо зіграв проти Несмачного.

44 хв. Прекрасний момент змарнував Калиниченко, удар якого заблокував захисник.

45+1 хв. Команди йдуть на перерву за рахунку 2:0 на користь українців

Трохи статистики: Удари по воротах: 3 (0) - 10 (4). Фолы: 11 - 9. Жовті картки: 1 - 1. Кутові: 1 - 6. Офсайди: 0 - 0. Володіння м’ячем: 48 - 52 проценти.

47 хв. ГГГГОООООЛЛЛЛЛЛ!!!!!!Шевченко після навісу Калиниченка головою спрямував м’яч у ворота аравійців.

48 хв. Знову чудово зіграв Калиниченко, небезпечно навісивши зі штрафного, але українці не змогли завершити подачу влучним ударом.

50 хв. Русол виводив на "побачення" з голкіпером аравійців, але Шевченко до м’яча не встиг.

52 хв. Черговий навіс Калиниченка перервав Такар.

53 хв. У Гусєва не вийшов удар.

54 хв. Тимощук невдало виконав штрафний удар.

55 хв. Подвійна заміна у Саудівської Аравії. Замість Аль-Доссарі і Аміна Хайдара вийшли Аль-Кхатхран і Маатх.

57 хв. Жовта картка Аль-Гамді за симуляцію.

58 хв. Аравійці більше контролюють м’яч.

62 хв. Небезпечно атакували аравійці, але Аль-Кахтані не зумів дотягнутися до м’яча.

63 хв. Шовковський непогано зіграв на виході.

64 хв. Після прекрасної комбінації Калиниченко потужно пробив в поперечину.

65 хв. Воронін зіткнувся в повітрі з голкіпером Саудівської Аравії, після свистка арбітра гол забив Калиниченко.

68 хв. Шевченко ледь не забив четвертий гол, потім Шева знову з району одинадцятиметрового пробивав по воротах, але в останній момент захисник аравійців заблокував удар.

70 хв. Українці повністю домінують на полі.

71 хв. Блохін робить заміну. Замість Сергія Реброва виходить Руслан Ротань.

72 хв. Маатх пробив вище поперечини.

73 хв. Калиниченко пробив в голкіпера.

75 хв. Шевченко зі штрафного потрапив у стінку.

76 хв. Жовта картка Калиниченку.

77 хв. Замість Ах-Зусаві виходить Аль-Джабер.

81 хв. Калиниченко закидав на Шевченка, який не зміг зробити дубль.

84 хв. ГГГГОООООЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Калиниченко забиває четвертий гол після проходу Шевченка.

86 хв. Шевченку трибуни влаштовують овації. Замість Шеви виходить Артем Мілевський.

88 хв. Мілевський упав в штрафній, але суддя не призначив пенальті.

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.