На Одещині відбулися перегони на позашляховиках “Сінгента Ралі-Рейд”

Автор/джерело -  © 5 канал

Протягом двох днів майстри цього виду спорту і не лише з України, змагалися у районі Куяльницького лиману.

Понад двісті кілометрів дистанції одеських змагань відносяться до найскладніших українських трас. Своєрідний гандикап перед іншими учасниками мали гонщики з Одещини. Адже їм до таких умов пересування не звикати. Тому і не дивно, що перші три місця у загальному заліку професійної групи "спорт" на "Сінгента Раллі-Рейд" посіли місцеві гонщики.

Рівних не було екіпажу на "Тойоті" Юрій Кондратьєв-Владислав Кітаєв. Лише їм програли гонщики на "Ніссан" Олександр Колопенюк з Дмитром Кізімою. І третіми у групі "спорт" стали Володимир Макаренко та Віталій Євтехов на "Мерседесі".

Серед любителів - категорія "рейд" - найкращий час показали Віктор ДерІй та Андрій Костюнін із Сімферополя на "УАЗі". Друге та трете місця у любительській групі на "Сінгента Ралі-Рейд" посіли екіпажі на "Тойотах". Відповідно, кияни Богдан Новицький - Сергій Совгір, та севастопольці Костянтин і Олег Давиденки.

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.