Більшовики хотять фальсифікувати прямо у кабінетах ЦВК?

Автор/джерело -  © Аратта-Україна



Дата публiкацiї - 3.10.2007 15:19 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=3877

Представник більшовицької коаліції Охендовський видає незаконні вимоги до окружних виборчкомів. Щоб була можливість зробити протокол із бажаним результатом.

Юридичному відділу Дніпропетровського обласного штабу Блоку НУ-НС стало відомо про те, що за вимогою члена Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського – куратора Дніпропетровської області (Постанова ЦВК України №49 від 25.06.2007 р.), зверненою до членів окружних виборчих комісій – представників коаліції, останні мають транспортувати до Центральної виборчої комісії не лише протоколи про підсумки голосування в межах відповідних територіальних виборчих округів, але й печатки окружних виборчих комісій, повідомляє прес-служба.

Відповідна вимога є необґрунтованою і незаконною, оскільки виходить за межі повноважень, наданих члену Центральної виборчої комісії. Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України, ч.2 ст.3 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія та її члени зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією України, Законом України «Про Центральну виборчу комісію» та іншими законами України. Повноваження, якими наділені члени Центральної виборчої комісії відповідно до вищевказаних законів України, не передбачають право останніх вимагати від членів окружних виборчих комісій привозити печатки відповідних окружних виборчих комісій до Центральної виборчої комісії.

Крім того, згідно із підпунктом 3.4.1. пункту 3.4. Інструкції «Про порядок видачі міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям, господарським об'єднанням та громадянам дозволів на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів, а також порядок видачі дозволів на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів, та затвердження Умов і правил провадження діяльності з відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень, виготовлення печаток і штампів», затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України №17 від 11.01.1999 р., печатки і штампи повинні зберігатися в сейфах або металевих шафах, а не возитися туди-сюди по кишенях.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2019.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.