Президент Ющенко особсто проконтролював рятувальні роботи у Дніпропетровську

Автор/джерело -  © Аратта-УкраїнаДата публiкацiї - 17.10.2007 18:36 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=3990

Своєю поїздкою до Дніпропетровська Президент Ющенко продемонстрував, що держава бере на себе всі проблеми постраждалих від катастрофи громадян.

Президент України Віктор Ющенко високо оцінює роботу рятувальників, що працюють над подоланням наслідків аварії, яка сталася внаслідок вибухів побутового газу в житлових будинках у Дніпропетровську.

Про це Глава держави сказав сьогодні під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на місці трагедії.

Серед пріоритетних завдань, що зараз стоять перед владою, Президент назвав якнайшвидше завершення робіт із розбирання завалів та докладання усіх зусиль для повернення до повноцінного життя постраждалих мешканців. Учасники сьогоднішньої наради обговорили питання подальшої діяльності щодо ліквідації наслідків аварії, торкнулися низки важливих питань із влаштування подальшого життя та надання допомоги постраждалим, обговорили тему координації роботи між різними відомствами.

Віктор Ющенко наголосив, що своєю поїздкою на Дніпропетровщину він хотів продемонструвати перш за все постраждалим громадянам, що «держава бере на себе всі проблеми їхнього забезпечення – починаючи від подолання наслідків аварії до покриття усіх витрат та облаштування».

«Відмови ні в чому не буде, тому що влада повинна взяти всю вину на себе у цій ситуації», – підкреслив Президент, наголосивши, зокрема, на важливості надання медичної допомоги, вирішенні питання оздоровлення, особливо дітей тощо. У цьому контексті Глава держави окремо підкреслив необхідність встановлення тісних та постійних контактів представників влади, рятувальників із потерпілими.

«Ми повинні зробити добру державну справу, по-людськи продемонструвати, що жодна людина не залишиться наодинці зі своїми проблемами», – підкреслив Віктор Ющенко.

У ході засідання Президент заслухав доповіді голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, віце-прем’єр-міністра Клюєва, міністра з питань надзвичайних ситуацій Шуфрича, міністра регіонального розвитку та будівництва Яцуби, т.в.о. голови Дніпропетровської ОДА Бондаря, мера міста Куліченка, прокурора Дніпропетровщини Шуби.

Йшлося про стан справ з ліквідації наслідків аварії на 17 жовтня, вжиті Дніпропетровською облдержадміністрацією заходи щодо допомоги громадянам, питання забезпечення їх житлом та компенсацію матеріальних збитків, хід розслідування та притягнення винних у трагедії до відповідальності. Щодо останнього питання Глава держави наголосив на «виключно активній» позиції, яку має займати Генеральна прокуратура та прокуратура Дніпропетровщини. За словами Президента, розслідування має бути проведено «максимально швидко», без затягувань.

Ющенко також висловив переконання, що як регіон, так і країна мають зробити висновки із того, що сталося у Дніпропетровську в контексті оцінки діяльності відповідних служб, що мають опікуватися безпекою газопостачання.

«Ці висновки потрібні для всієї системи, я переконаний, це буде зроблено», – сказав Президент.

Як поінформував учасників засідання Бондар, на сьогодні місцева влада зробила ряд кроків для допомоги постраждалим. За його словами, 265 чоловік розміщено у готелях. Т.в.о. голови Дніпропетровської ОДА підкреслив, що постраждалі забезпечені продуктами харчування, речами першої необхідності. Також надається постійна медична допомога, організовані щоденні консультації медиків та фахівців із соціального захисту, завершено роботи по відновленню електропостачання, почалася робота із підключення опалення на постраждалих масивах – вона ведеться паралельно із перевіркою газорозподільних мереж.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.