Чечетов вважає, що жити за законом має хтось інший. Бо для нього - це цирк

Автор/джерело -  © УНІАНДата публiкацiї - 5.11.2007 19:10 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=4111

Регіонали у переддень початку роботи першої сесії нового парламенту масово закинули у ЗМІ нову фішку - замість ухвалення законів вони бігатимуть по залі і влаштовуватимуть сеанси силової боротьби. За картки відсутніх. У такий спосіб вони виконуватимуть свої обіцянки виборцям.

Коментуючи журналістам можливі дії регіоналів у Верховній Раді у випадку, якщо їхні опоненти намагатимуться голосувати чужими картками, народний депутат, заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов висловив надію, що помаранчеві не голосуватимуть в Парламенті чужими картками.

«Я думаю, що рівень політичної культури у БЮТ і «Нашій Україні» вже підвищився, і вони все-таки виконають те, що обіцяли, йдучи на вибори, зокрема, те, що закон один для всіх. Вони ж вже не будуть так нахабно одурювати виборців, і голосувати за інших», - цитує Чечетова сайт Партії регіонів.

Чечетов також нагадав, що, згідно статті 84 Конституції України, депутат зобов'язаний натискати кнопку особисто, і не має права голосувати карткою свого колеги.

Відповідаючи на репліку, що свого часу депутати від Партії регіонів також не «соромилися» голосувати за інших, він заявив: «Ми ж говоримо про майбутнє! Поки ми дивитиметься назад, то нічого не буде. Ми ніколи не побудуємо майбутнього країни, якщо весь час дивитимемося вперед з поверненою назад головою. Ми живемо за Конституцією і за законами, я нагадаю, що ми були проти виборів. Але хтось йшов на них з гаслом, що закон один для всіх. Так от хай і живуть згідно із законом, не обдурюючи виборців, і хай голосують самі за себе. А ось що з цього вийде – це буде просто цирк».

Він також завірив, що депутати від Партії регіонів і самі не голосуватимуть чужими картками, і не дадуть це зробити іншим.

«Але ми нікому не дозволимо знущатися з Конституції, законодавства, регламенту ВР, і наші дії будуть адекватні діям наших політичних опонентів», - завірив політик.

Від “Аратти”: ми ретельно і уважно декілька разів перечитали передвиборчу Програму ПР, і, на своє здивування не знайшли жодного натяку на те, що у парламенті нового скликання їхні депутати будуть влаштовувати “цирки”.

Може б пан Чечетов нам підказав, які саме програмні засади від і його колеги виконуватимуть, зриваючи сесійні засідання?

А що ж стосується конституційної норми щодо голосування, то персонально для пана Чечетова та його колег-регіоналів нагадаємо, що після змін до Конституції, за які, до речі, голосувала його партія, рішення щодо голосування ухвалюється фракцією і кожен депутат має виконувати означене рішення.

Отже, нам би вельми хотілося, аби пан Чечетов прокоментував також, як “законослухняна” фракція ПР отак запросто, із подачі Мороза, проголосувала те, що суперечить Конституції? І це далеко не поодинокий приклад, коли регіонали своїми кнопконатисканнями у багатопулдьтовому режимі ухвалювали рішення, які не узоджуються із чинним законодавством.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2019.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.