Криваве вугілля Донбасу. Гірники, які вважаються пропалими без вісти - загинули

Автор/джерело -  © УНІАНДата публiкацiї - 19.11.2007 15:35 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=4194

Голова незалежної профспілки гірників України, член урядової комісії з ліквідації аварії на шахті ім. Засядька Михайло Волинець заявляє, що у 30 гірників, які залишилися в шахті, немає шансів вижити. Члени урядової комісії просто бояться про це говорити.

Про це Волинець сьогодні повідомив журналістам на шахті.

За його словами, зараз рятувальники відійшли на вихідні позиції у зв'язку з підвищенням температури в шахті і пожежею, що поновилася, на окремих аварійних ділянках.

«Якщо полум'я розповсюджуватиметься на вентиляційний штрек, може виникнути черговий вибух, тому що там проходить газопровід високої концентрації газу метану», - сказав Волинецб. За його словами, можливо, «буде вжито останніх заходів: поставлені перемички, щоб припинити доступ повітря».

«У зоні аварії залишаються 30 тіл, і ніхто не бере на себе відповідальність сказати, що в таких випадках люди не можуть залишитися в живих», - сказав Волинець.

Він констатував, що тридцять гірників, які залишилися в шахті, загинули, і члени урядової комісії просто не беруть на себе відповідальність визнати це.

«Там сьогодні нікого не може залишитися в живих, треба приймати неординарні рішення», - сказав Волинець.

Між тим, Президент України Віктор Ющенко прибув на шахту ім. Засядька.

Його зустрічали члени урядової делегації, а також голова ради орендарів шахти ім. Засядька.

Президент Ющенко наразі перебуває у адміністративному корпусі шахти, де бере участь в роботі засідання урядової комісії.

Як повідомлялося раніше, 18 листопада о 3.11 в Донецьку на шахті ім. Засядька на горизонті 1078 м стався вибух повітряно-метанової суміші. Всього в шахті працювало 457 гірників. 357 із них піднято на поверхню.

За данними ГУ МНС Донецької області, загиблими вважаються 77 гірників, доля 30 - поки нез'ясована.

Від “Аратти”: наразі практично немає сумнівів, що трагедія на шахті ім. Засядька - найбільша в історії України.

Ми переконані, що попри намагання більшовицьких урядовців “списати” цю жахливу катастрофу на некеровану стихію та так звану специфіку глибинного вугледобування, те що сталося - стовідсоткова провина, а точніше, злочин вищого керівництва держави. Бо це - закономірний підсумок державної політики за останні роки. Політики великого дерибану, коли державні чиновники, втративши все людське, під пронос словоблуддя та брехні, “засвоюють” у власні кишені мільярдні суспільні кошти.

І це - загальновідомо. Особливо тим, хто кожного дня йде у шахту, не знаючи, чи вийде він звідти живим.

Проте, як не диво, купка злодіїв продовжує й надалі міцно тримати у своїх руках владу, в тому числі у нахабний спосіб маніпулюючи із народним волевиявленням.

Невже не можливо розірвати це криваве коло, яке зашмогом стискає шию мільйонів наших співгромадян? Адже, мова йде про жалюгідну купку бандитиів-нелюдків. І вони й надалі будуть красти, сонями забирати людські життя, поки оті мільйони не зрозуміють, що насправді, сила цих гуманоїдів у невмінні чесних громадян солідаризуватися і самоорганізуватися за для захсисту свого життя, захисту своїх дітей, своїх родин. І поки люди цього не зрозуміють, поки будуть сподіватися на “доброго батюшку-царя” - нічого не зміниться.

І цвинтарі продовжуватимуть наповнюватися трунами безневинних жертв брудних апетитів тих, кого язик не повертається назвати людьми.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.