Хроніка клептоманії. Черновецький поцупив “Родіну”

Автор/джерело -  © Аратта-УкраїнаДата публiкацiї - 15.04.2008 17:32 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=4964

Слідчі МВС продовжують розслідування оборудки із столичною землею, до якої має безпосередній стосунок діючий мер. У киян було вкрадено $100 млн.

Як вже повідомлялося, Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ України порушило кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 358 Кримінального кодексу України, за фактом підроблення документів за попередньою змовою групою осіб, серед яких фігурують посадовці Головного управління земельних ресурсів Київської міськдержадміністрації й безпосередньо мер Києва.

Їм інкримінується незаконне виділення земельної ділянки вартістю понад 100 млн. грн.

Коментуючи цю справу для представників засобів масової інформації, Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко зазначив:

- Це не перша і не остання справа в цьому напрямку - ми закінчуємо третій десяток таких кримінальних справ, матеріали для яких передаємо в міську прокуратуру.

В даний час йдеться про підробку документів підлеглими вже тепер відставленого пана Муховикова, який очолював земельний Департамент київської міської держадміністрації.

Вони, підробивши документи, отримавши дозвіл Черновецького, продали „Родіну” за сто мільйонів… Мова йде про піонерський табір „Родіна”, який спритними ділками, за допомогою своїх співучасників, у лавах держадміністрації міста Києва, був поцуплений в незаконний спосіб. Між іншим, дуже цікаво: коли ми прийшли робити виїмку цих документів, пан Чернівецький відсторонив пана Муховикова, заявивши, що цей напрямок потребує нового чесного керівника і його киянам надасть блок Черновецького.

У мене це викликало сумніви, бо пан Муховиков був найближчою особою до Черновецького всі ці роки, коли в Києві творилися земельні безчинства. Мені це нагадує спробу замести сліди - і його відсторонення, і «знайти більш чесного керівника»…

Але я не робив би особливого наголосу на цій справі, бо вона одна із десятків справ у цьому напрямку, які порушуються і будуть порушуватися міліцією.

В свою чергу Черновецький назвав слідчих МВС шахраями і звинуватив у адміністративному тиску на нього.

"Що стосується адміністративного тиску, я вам скажу – я такого жаху, а я вже 12 років у політиці... який виходить в основному з органів МВС, я просто не бачив", – заявив Черновецький.

Він додав, що тиск з боку МВС виявляється в різних необґрунтованих звинуваченнях на його адресу.

"Тут (у Київській міській державній адміністрації) постійно бовтаються шахраї з його міністерства і роблять різні заяви на ходу, які нічим абсолютно не підтверджуються", – сказав мер.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.