Клерк розбрату. Луценко показав Балозі на ЄЦ

Автор/джерело -  © Аратта-УкраїнаДата публiкацiї - 12.05.2008 16:05 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=5066

“Народна самооборона” як і багато публічних лідерів “Нашої України” вважає, що Балога має піти у відставку.

Про це в сьогожні на прес-конференції заявив лідер Громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко.

"Народна Самооборона як і багато публічних лідерів "Нашої України" вважає, що Балога має піти у відставку. Ми не бачимо іншого варіанту для спокійної і ефективної роботи парламентської коаліції та уряду демократичних сил", - заявив Юрій Луценко.

За його словами, уряд і демократична коаліція стають дедалі більше заручниками деструктивної політики Секретаріату Президента на чолі із Балогою. “На мою точку зору, глава Секретаріату Президента має бути людиною, що забезпечує компроміс, контакти, домовленості, злагоджену роботу між Президентом, прем’єром та коаліцією у парламенті. Але Віктор Іванович сьогодні, навпаки, став джерелом та ініціатором усіх можливих чвар і провокацій, які відбуваються на наших очах”, - сказав Луценко.

Він пригадав, що спочатку були спроби зірвати створення демократичної коаліції, потім - незрозуміла і неприйнятна позиція оточення Балоги у НУ-НС для того, аби зірвати голосування у парламенті по обранню Юлії Тимошенко на посаду прем'єр-міністра, після чого відбувся фактичний розвал фракції НУ-НС внаслідок “штучного створення підконтрольної Балозі агресивно-кишенькової групи ”Єдиний центр”.

Луценко також нагадав, що нещодавно було заборонено головам облдержадміністрацій прибувати до Києва для участі у засіданнях Кабінету міністрів.

“Але все це були квіточки. Буквально перед Великодніми святами відбулася, як на мене, остання крапля, яка переповнила мою чашу терпіння”, - додав він. Луценко зазначив, що йдеться про план зриву виконання доходної частини держбюджету шляхом непроведення приватизації. “Попри явні помилки Юлії Тимошенко у фінансово-економічній політиці, наслідком яких є стрімке зростання цін і відчутне погіршення доходів населення, я вважаю аморальним принцип Балоги: чим гірше живуть люди, тим легше критикувати уряд і потім змінити його на більш зручний для нього”, - сказав він.

За словами Луценка, його особисто та МВС хотіли втягти у події навколо Фонду держмайна. “Політикани знову почали гратися в олов’яні солдатики у своїх політичних цілях. У мене вистачить контролю за діями підлеглих і вистачить витримки, аби не допусти того, до чого довів пан Цушко і його горе-заступники у часи сумновідомого маршу внутрішніх військ”, - додав він.

"Український Болівар не витримає людей з амбіціями керівників виконавчої влади. Це стало очевидним. Адже пройшло досить багато часу, коли сформована демократична коаліція, а реформи так і не почалися», - додав він.

«Я розумію публічну критику дій коаліції, уряду, себе особисто, прем’єр-міністра, але не розумію торпедування і саботажу влади, якій більшість українців доручили очолити виконавчу владу і парламентську коаліцію. Владу можна критикувати, але перед цим їй потрібно дати працювати», - відзначив Юрій Луценко.

Він зазначив, що не вважає тотожною позицію Балоги і Президента. За словами Луценка, Президет Ющенко жодного разу не сказав що підтримує інший формат коаліції, ніж той, що існує, оскільки за нього віддали голоси більшість українських виборців.

Юрій Луценко переконаний, що обидві сторони протистояння, - "і лідер Кабміну, і голова секретаріату зайшли занадто далеко у цій війні амбіцій".


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.