НУНС гарантує збереження демкоаліції

Автор/джерело -  © Аратта-УкраїнаДата публiкацiї - 13.05.2008 15:27 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=5077

У цей складний для коаліції період Блок НУНС все одно лишається гарантами збереження єдності коаліції.

Про це під час свого сьогоднішнього брифінгу у стінах парламенту заявив лідер фракції «Наша Україна - Народна Самооборона» В’ячеслав Криленко.

«Шкода, - зауважив він, - що партнери по коаліції забули, що саме позиція НУНС стала гарантом того, що така довгоочікувана демократична коаліція була утворена, що саме позиція НУНС уможливила обрання Юлії Тимошенко прем’єром».

Політик зазначив, що його фракція «очікувала і очікує від уряду буденної, європейського типу, конструктивної, щоденної роботи».

«На таку роботу налаштовані наші міністри, які, як один, сьогодні взяли участь у розширеному засідання фракції». - сказав Кириленко.

Він коротко повідомив про результати цього зачідання.

«Щойно закінчилося досить тривале засідання нашої фракції, на якому обговорювалися сьогоднішні події у Верховній Раді. Це не приємні події і для нас і, думаю, для всієї коаліції; неприємні події для України, для зовнішнього світу, особливо – для тих країн, які підтримують прагнення України до європейської та євроатлантичної інтеграції».- заявив лідер В’ячеслав Криленко.

Лідер фракції зазначив, що сьогодні «продемонстрована неповага до інституту вищої, обраної народом влади - до інституту Глави держави і до його конституційного обв’язку».

Кириленко нагадав, що «Президент мав намір виступити з посланням, це право закріплене в Конституції. Вчора, під час Погоджувальної ради жодних застережень з боку жодної з фракції ВР щодо реалізації цього наміру Президента не було висловлено. Сьогоднішнє блокування – абсолютно неочікуване для нас явище. Це - спосіб штучно розпалити конфлікт, і свідченням цьому – причини, які наводяться нашими партнерами по коаліції на захист свого бокування».

Лідер фракції уточнив, що «як привід згадуються три запропоновані БЮТом антиінфляційні законопроекти, які хтось нібито відмовляється ухвалювати. Це - смішно і легковажно, оскільки розгляд цих трьох законопроектів передбачений порядком денним ВР на нинішній тиждень».

«Коли ми побачили заблоковану трибуну, ми запропонували, аби ці законопроекти були розглянуті відразу після послання Президента, однак і ці наші пропозиції лишилася без відповіді», - наголосив політик, - Значить, це лише надуманий привід і пошук підстав для розпалювання внутрішньокоаліційної ворожнечі. І як би не намагалася прем’єр свою теперішню поведінку обґрунтувати необхідністю подолання інфляції, ці аргументи не в’яжуться між собою. Від того, що БЮТ заблокував роботу парламенту перед виступом глави держави, інфляція не пополається».


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.