Донеччани дізналися, чому в Росії зникли анекдоти про Вовочку

Автор/джерело -  © Олена Федоренко, NGO.donetsk.uaДата публiкацiї - 23.10.2008 14:34 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=5993

Після подій 14 жовтня в Донецьку в патріотичних кіл області урвався терпець. У прес-центрі «Восток-медиа» 18 жовтня 2008 року відбувся круглий стіл громадськості Донеччини на тему: «Як зупинити антиукраїнський наступ в Україні?».

Тут були присутні і викладачі вищих навчальних закладів, і вчителі української мови, і представники різних громадських організацій, і навіть народний депутат України Олександр Клименко. Всі ці люди знайшли в суботу ввечері час, щоб зустрітися й обговорити нагальні питання, які стосуються антиукраїнської діяльності, що розгорнулася на Донеччині.

Володимир Білецький, кандидат технічних наук, голова ДОГО «Український культурницький центр» переймався через стан української мови та словами Оксани Забужко спрогнозував загибель мови за кілька десятиліть. «Політикум це КВК нашої країни. У нас немає перших фігур нормальних і немає середнього класу. Два Віктори і одна Юлія - це три сосни, в них не можна ходити - заблукаєш. Президент і прем'єр не порозуміюься ніколи, і лише громадський сектор може сформувати потрібний месидж», - сказав науковець та додав, що перевибори треба проводити, але лише навесні.

Галина Липницька, голова Донецької міської організації «Народний рух України» поскаржилася, що на Донеччині продовжують закривати українські школи, а облрада тим часом виділила 7 млн. грн. на розвиток російської мови. Вона також зауважила, що немає єдності патріотичних кіл Донеччини. Її підтримав громадський діяч Дмитро Ткаченко і запропонував змінити тему круглого столу на стверджуючу: «Як розпочати український наступ на Донеччині?».

Олександр Клименко, народний депутат України, наголосив на здійснення впливу через ЗМІ. «Зауважте, в Росії навіть всі анекдоти про Вовочку зникли. Треба формувати повагу та гідність до влади та держави. Але як? У нас нема політичних еліт, у ВР лише є інтереси фінансово-бізнесових груп та угруповань». Депутат вважає, що культурна, спортивна, шоу-бізнесова еліти можуть скласти конкуренцію політикам, бо в країні криза кадрів. «Наше представництво в органах місцевої влади», – ось яку мету поставив перед патріотично налаштованою громадськістю Донеччини Олександр Клименко.

Станіслав Федорчук, представник громадської ініціативи Донеччини з відновлення української пам'яті, нагадав присутнім про активізацію так званих громадських організацій, які останнім часом пропогують ідею невдалості та безперспективності суспільного проекту Україна. «Відбувається імітація укр державності на всіх рівнях в Донбасі, а громадськість в українській справі дуже слабка», - підсумував він. Представники громадськості домовилися робити спільні мозкові штурми та допомогати один одному по мірі можливості.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2019.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.