На наступному тижні Медведько має показати нардепам і “Кульгавого”, і “Горбатого”

Автор/джерело -  © Аратта-УкраїнаДата публiкацiї - 31.10.2008 17:25 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=6057

Заступник Голови Верховної Ради України, член БЮТ Микола Томенко заявляє, що він вражений поінформованістю Президента щодо наявності у парламенті “народних депутатів, які входять до складу банд “Добряки”, “Вороб’ї”, “Хромой”, “Брокард” тощо.

Так віце-спікер відреагував на заяву Віктора Ющенка про причетність депутатів Верховної Ради до організованих злочинних угруповань, що займаються контрабандою.

«Сумно, що така інформація про активну діяльність злочинних угрупувань, що займаються контрабандою, надійшла до Віктора Ющенка лише на четвертому році його перебування на посаді Президента України», - зауважив Микола Томенко.

Водночас, зважаючи на те, що у заяві Президента йдеться про причетність народних депутатів до злочинної діяльності, віце-спікер вимагає від Генеральної прокуратури невідкладно подати до Верховної Ради відповідні матеріали, які підтверджують заяви Віктора Ющенка, а також підготувати подання про притягнення нардепів до кримінальної відповідальності та щодо позбавлення їх депутатської недоторканності.

«В разі, якщо протягом наступного пленарного тижня такого подання не буде, можна констатувати, що Служба безпеки в черговий раз ошукала Президента України, який, в свою чергу, дезінформував українське суспільство», - зазначив Микола Томенко.

Сьогодні інформагенції обішла сенсаційна новина, яку видав гарант на засіданні РНБО.

«За наявними даними, сприяння в діяльності організованих злочинних угруповань надається деякими народними депутатами України», - сказав Ющенко.

Ющенко повідомив, що СБУ до засідання РНБО підготувала матеріали, в яких зазначила перелік груп з їх назвами та особами, які займаються їх координацією. Президент назвав, як приклад, декілька з них.

Зокрема, за його словами, відповідно до даних СБУ, в Україні діє група «Добряки», діяльність якої координують депутати від “такої-то фракції” разом з представниками податкової адміністрації. Також Президент назвав групи «Воробьи», «Хромого», яку, за словами Ющенка, координує депутат від однієї з «вічних партій», групу «Брокард».

Президент зазначив, що не може назвати прізвища депутатів та назви фракції, тому що справи не доведені до суду.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.