Льоня Космос продовжує гартувати киян у холодних оселях

Автор/джерело -  © УНІАН, Аратта-УкраїнаДата публiкацiї - 5.12.2008 15:09 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=6237

Починаючи із вчорашнього дня, тобто з 4 грудня, газопостачальні організації знову примусово скорочують постачання природного газу на підприємства АК “Київенерго”, посилаючись на відсутність виділених обсягів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби “Київенерго”.

Як інформує компанія, зниження тиску газу призвело до нестабільних та позаштатних режимів роботи обладнання ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.

Внаслідок примусового пониження тиску газу на ТЕЦ-6 о 12.15 відключено водогрійний котел КВГМ-6. Зниження тиску газу тривало до 15.15 та припинилося при значенні 1,5 кгс/см2, що призвело до розвантаження водогрійних котлів. Температура теплоносія знизилася до 60°С, зазначаються в повідомленні “Київенерго”. На ТЕЦ-5 тиск газу знизився до 2,9 кгс/см2, що викликало зниження температури теплоносія до 58°С.

Також в компанії наголошують, що зменшення обсягів теплової енергії, що відпускається споживачам, спричиняє підвищене електроспоживання, що призводить до перенавантаження електромереж та електрообладнання. Деякі елементи електричних мереж міста перенавантажуються на 40-70%.

Обмеження у постачанні газу спричиняє аварійні невиконання диспетчерських графіків та обмеження максимальних потужностей енергоблоків ТЕЦ “Київенерго” і, як наслідок, економічно неефективну роботу компанії, заявляє прес-служба.

Як повідомлялося раніше, у листопаді цього року газопостачальні організації примусово почали скорочувати постачання природного газу на підприємства АК «Київенерго» через існуючі борги компанії за отриманий газ. Внаслідок примусового пониження тиску газу на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-5 відбулося аварійне відключення частини обладнання.

Тоді «Київенерго» звернулася до КМДА з офіційним листом з приводу критичної ситуації з енергозабезпеченням столиці й попросило прискорити виділення компенсаційних коштів з міського бюджету для погашення заборгованостей. Тоді перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко заявив, що «Київенерго» знизило тиск газу для споживачів лише через те, що на вулиці ще не дуже холодно, а щодо коштів запевнив, що столична влада обов’язково виділить їх компанії.

Мер Києва Леонід Ччерновецький запевнив: «Поки я живий, нікого ні від чого не відключать. У нас усе гаразд, на відміну від інших міст в Україні».

Від “Аратти”: в чому саме столиця відрізняється від інших міст, де сидять такі ж космольнчики - так і не зрозуміло. Принаймні, судячи із холодних радіаторів опалення у оселях громадян.

І причина у влади завжди одна й та ж: борги, які сягнули космічних значень. Проте, із іншого боку, статистика свідчить про те, що населення сплачує добросовісно, марно чекаючи, поки, врешті, ту проплачену послугу можновладці нададуть. При тому, попри величезну армію прокурорів та інших дармоїдів, які нібито є гарантами наших прав, жоден досі не спромігся загдати про свої службові обов'язки, за які ми, громадяни, сплачуємо їм, зарплатню.

Отже, питання далеко не риторичне: за що й кому ми платимо? За холодні оселі? І чому мовчить гарант та нардепи? Загралися у владу біля корита?


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2019.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.