Учені виявили галактичних прибульців

Автор/джерело -  © Кореспондент.net



Дата публiкацiї - 18.02.2009 14:18 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=6725

Можливо, прибульці вже живуть серед нас, але ми не знаємо про це, тому що вони - мікроби, які відрізняються на біохімічному рівні від будь-якої форми земного життя.

Про це повідомляє журналіст The Times Марк Хендерсон з посиланням на теоретика з Арізонского університету Пола Девіеса.
Цілком можливо, крім форм життя, заснованих на ДНК, на Землі є і невідомі нам форми життя.

До сих пір вчені не виявили подібних мікроорганізмів, тому що сама методика дослідження мікробів заснована на схожості біологічних процесів у всіх земних істот, заявив професор Девіес на конференції Американської асоціації з розвитку науки в Чикаго.

На його думку, виявлення такого життя на Землі дозволило б знайти його аналоги на Марсі або де-небудь ще у Сонячній системі.

Пошук інопланетян треба починати у себе вдома, заявив Девіес, та відзначив, що, незважаючи на те, що за останні десятиліття у науковому середовищі уявлення про земне життя коливалися від розгляду його як одне із багатьох у Всесвіті до думки про його унікальну неповторну своєрідність, власне нових наукових фактів не додалося.

І хоча ми шукаємо життя у "земних" умовах, чому б не звернути свій погляд до найбільш земним умов - тобто до самої Землі? Можливо, життя тут зароджувалася кілька разів, стверджує Девіес.

На думку американського вченого, незвичайні форми життя можуть утримувати, скажімо, не фосфор, як білкове життя, а миш'як, це дозволило б їм існувати глибоко під землею або в гарячих джерелах.

Американські вчені представили науковій громадськості ДНК, яку створили штучно. У ній використані нові хімічні комбінації, які не зустрічаються у природі. У всіх живих організмів таких символів 4, а у новій ДНК - цілих 12. Тим не менш, нова молекула здатна самовироблятися у лабораторних умовах і навіть еволюціонувати.

Раніше вчені з США також виявили, що схема роботи генетичного коду одного з одноклітинні організмів, Euplotes crassus, відрізняється від роботи генетичного коду більшості інших живих істот.


 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.