У паспортах з’явиться ще одна відмітка

Автор/джерело -  © «Аратта-Україна»



Дата публiкацiї - 16.08.2006 12:30 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=707

Відтепер в паспорті громадянина України буде проставлятися ще одна позначка - ідентифікаційний номер фізичної особи.

Затверджено Зміни до Порядку унесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків та інших обов’язкових платежів.

У Міністерстві юстиції України 3 серпня 2006 року за №927/12801 зареєстрований спільний наказ Державної податкової адміністрації України і Міністерства внутрішніх справ України від 6 липня 2006 р. №386/663 „Про затвердження Змін до Порядку внесення позначки в паспорт громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків і інших обов'язкових платежів”.

Наказ розроблений відповідно до підпункту 2 пункти 6, підпункту 2 пункти 9, підпункту 2 пункти 24 Закону від 16 березня 2006 року №3575-ІУ „Про внесення змін в Закон України „Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців”.

Зміни вносяться в Порядок внесення позначки в паспорт громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків і інших обов'язкових платежів, затвердженого наказом ДПА України і МВС України від 19 жовтня 2004 р. №602/1226 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 2004 року за №1345/9944.

Регулюється питання повторного привласнення ідентифікаційного номера особі, яка на релігійні або інші переконання раніше відмовилася від ідентифікаційного номера і має в паспорті відповідну позначку.

Також нормована процедура перенесення в новий паспорт позначки про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера. Це стосується випадків, коли фізична особа бажає змінити паспорт, в якому раніше була проставлена така позначка згідно з існуючим порядком або за рішенням суду.

Цей наказ вступає в силу одночасно зі вступом Закону від 16 березня 2006 року №3575-ІУ „Про внесення змін до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців”.

Спільний наказ ДПА України і МВС України від 6 липня 2006 р. №386/663 „Про затвердження Змін до Порядку внесення позначки в паспорт громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків і інших обов'язкових платежів” буде розміщений на веб-сайті ДПА України, а також буде опублікований у виданнях “Вісник податкової служби України” і “Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ”.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2019.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.