Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кандидат на посаду Держсекретаря США Ентоні Блінкен виступив за надання Україні військової допомоги та сприяння у боротьбі з корупцією

Світ про Україну 5785 переглядів

Опубліковано - 20.01.2021 | Всі публікації | Версія для друку

Номінований на посаду Державного секретаря США Ентоні Блінкен на слуханні у Сенаті 19 січня 2021 року
Номінований на посаду Державного секретаря США Ентоні Блінкен на слуханні у Сенаті 19 січня 2021 року
Під час слухань у Комітеті із закордонних справ Сенату кандидат на посаду Державного секретаря США Ентоні Блінкен виступив за надання Україні військової допомоги та сприяння у боротьбі з корупцією.

Очікується, що вже до кінця тижня Блінкена затвердять на посаді глави Державного департаменту США.

“Я підтримую надання Україні оборонної допомоги. Насправді, я мав можливість написати саме про це у виданні the New York Times три роки тому, - заявив дипломат під час сенатських слухань у вівторок, 19 січня.

Саме американська допомога свого часу дала можливість українському війську посилити позицію України у війні на сході, - переконаний Блінкен.

“Я дуже підтримую, щоб продовжити забезпечення України ... програмою з тренування. На мою думку, це справді був успіх, коли впродовж кількох адміністрацій ми змогли ефективно тренувати і допомагати їм різними способами, і українці досягнули істотної поступу у спроможності протистояти агресії яка іде від Росії”, - зазначив Ентоні Блінкен.

Боротьба з корупцією

Дипломат також наголосив, що, окрім зовнішньої загрози, Україна має серйозні внутрішні виклики.

"Якщо загрозою України ззовні є Росія, то її внутрішніми загрозами є корупція, брак інституцій, які можуть ефективно вести країну. І ми повинні допомогти українцям з цим також справитись, тому що навіть якщо ми успішно триматимемо Росією на відстані, але загроза всередині продовжуватиметься, їм буде дуже важко збудувати життєздатну демократію”, - зазначив номінований на посаду Держсекретаря США Блінкен.

Саме корупцію Ентоні Блінкен вважає головним рушієм конфліктів у світі.

“Питання корупції, безперечно, є одним із головних рушіїв конфлікту в усьому світі. Деякі наші супротивники використовують її як інструмент зброї. Але це також є слабке місце наших супротивників. За всіма напрямками ми маємо бути більш зосередженими і забезпеченими, щоб боротися з корупцією”, - зазначив кандидат на Держсекретаря США.

Перспективи розширення НАТО

Сенатор Ренд Пол поцікавився у кандидата на Держсекретаря його позицією щодо розширення НАТО, зокрема, щодо прийняття до Альянсу країн, які перебувають у війні, як то Грузія та Україна.

“Росія окупувала Грузію. Росія, її війська-сателіти окупували частину України. Гадаю, якщо додати до НАТО одну з цих країн, це не лише провокуюче, треба думати, що буде далі. … Чи ви досі підтримуєте вступ Грузії в НАТО?”, - поцікавився сенатор Пол.

У відповідь Ентоні Блінкен заявив, що Росія застосовує агресію щодо тих країн, які не захищені членством у НАТО.

“Щодо членства в НАТО є дуже добра причина, чому Росія поводить себе агресивно до тих країн, які не є під парасолькою НАТО. … Ми бачили у минулому, що країни, які приєднались до НАТО, не були мішенню російської агресії”, - сказав Блінкен.

“Якщо така країна як Грузія здатна виконати вимоги щодо членства в НАТО, якщо може робити внески у колективну безпеку, то так, НАТО має бути відкритим”, - додав дипломат.

 

До теми:
 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Реклама на порталі
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.