Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Як зачарувати поглядом?

Дозвілля 37160 переглядів

Опубліковано - 11.10.2010 | Всі публікації | Версія для друку

Як зачарувати поглядом?
Так, і таке досить часто буває необхідно, якщо об’єкт вашої зацікавленості ну надто вже вам подобається, і хочеться взаємно його (її) зацікавити... Як же це зробити?

Для цього треба періодично поглядати на співрозмовника особливим поглядом - з сильно розширеними зіницями. Якщо природа при народженні обділила вас «сексуальним зором», його можна виробити за допомогою спеціальних вправ.

Наприклад, таких. У повній тиші, при неяскравому світлі зручно розташуйтеся в кріслі, розслабтеся, витягніть ноги, покладіть руки на коліна. Дуже важливо привести тіло в стан повного розслаблення - це одна з головних запорук успіху. Очі не повинні блукати по кімнаті, кінчики пальців, губи, повіки - все повинно бути нерухомо. Про всяк випадок вимкніть мобільний телефон - щоб раптово не відвернув від медитації.

Вправа «Точка»

Коли відчуєте, що домоглися абсолютного внутрішнього спокою, знайдіть у кімнаті якусь точку, направте на неї пильний нерухомий погляд. При цьому намагайтеся, наскільки це можливо, скосити зіниці до перенісся. Ліве око дивиться мов би правіше обраної точки, а праве - ліворуч неї. Починають вправу з невеликої тривалості часу - з 30 секунд, поступово збільшуючи її до 10 хвилин.

Коли цей рубіж подоланий, приступайте до головної вправи - треба навчитися дивитися прямо в очі співрозмовнику, не моргаючи. Для цього візьміть у руки дзеркало.

Вправа «Дзеркало»

Подивіться на зіниці свого відображення так, немов хочете крізь очі проникнути в мозок. І в цій вправі зіниці знову повинні бути злегка скошені: правим оком дивіться у праву зіницю відображення, лівим - в ліву. Якщо на першому етапі не вийде настільки сильно звести очі, дивіться на перенісся, це називається «центральний погляд».

По ходу вправи «дзеркало» необхідно періодично розкривати очі - як можна ширше. Результатом буде збільшення поля зору, а крім того, таким чином виробляється «владний погляд». Спробуйте, і переконаєтеся прямо зараз, де там дзеркало?

Любить - не любить?

На це сакраментальне питання теж можна відповісти за допомогою погляду. Якщо ваш друг несерйозний у намірах, тільки «кокетує», його видадуть «безсоромні» очі. Придивіться до такого погляду уважніше, і кілька разів у різній ситуації - щоб виключити можливість помилки. Ви побачите, що погляд співрозмовника концентрується не на ваших очах, а трохи вище, в області перенісся або лівої брови. Так можна перевірити щирість представниці прекрасної половини людства.

Саме таким чином вчать дивитися в камеру професійних акторів і розвідників, тим же методом (не концентруватися на зіницях) користуються на переговорах, щоб уникнути можливого гіпнозу. Метод підходить і з точністю до навпаки.

Важливо застосовувати ці рекомендації на практиці і робити висновки зі спостережень за співрозмовником, адже кожному з нас притаманний індивідуальний характер і звички. У когось в житті амплуа людини зовні несерйозної - жартівника-веселуна, і здається, що очі його раз у раз іскряться від сарказму (що і вводить інших в оману).

А інший за звичкою «вдягає» маску зацікавленості і щирості, але, знаючи його можливу тактику, ви розпізнаєте фальш і зможете, принаймні, захиститися.

Тому користуйтеся методикою і процвітайте. Хто має очі - той побачить.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Дозвілля»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.