Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Що про зустріч з президентом думають представники американського бізнесу

Світ про Україну 11775 переглядів

Опубліковано - 25.06.2019 | Всі публікації | Версія для друку

Morgan Williams
Morgan Williams
Американська бізнес-спільнота продовжує осмислювати меседжі, отримані минулого тижня під час першої зустрічі із президентом Зеленським. І як кажуть самі бізнесмени, у них значно додалося оптимізму. Справа лише за тим, як і коли обіцяне Зеленським буде реалізовано.

"Після зустрічі з президентом Зеленським я почуваюся дуже оптимістично, - говорить головний редактор UBN (Українські бізнес-новини) Джеймс Брук. - Там було близько 500 представників із провідних компаній. Доти погляди пана Зеленського були загадкою. Під час виборів він не давав багато інтерв’ю, не проводив прес-конференцій. Тому ми не уявляли, яке його бачення розвитку країни. Але виявляється у нього дуже ліберальні погляди".

Оптимізм у Брука викликали слова Зеленського на підтримку дерегуляції, зменшення бюрократії, полегшення умов ведення бізнесу та інвестування.​



"Його можна назвати таким собі першим пост-пострадянським лідером. Він – сучасна людина. І гадаю, він зможе зробити те, що пообіцяв. Соцопитування прогнозують, що його партія матиме більшість в майбутньому парламенті і стане основою проєвропейської правлячої коаліції. Отож, якщо раніше я був обережним оптимістом, то тепер я – просто оптиміст," – каже бізнесмен.

За словами президента Американсько-української ділової ради Морґана Вільямса, керівники американських та інших закордонних компаній зустріччю з президентом задоволені, але хочуть побачити конкретні кроки і пропозиції у наступні два-три місяці.

«Насамперед чекаємо на підтримку президентом приватних інвестицій в енергетику, у видобуток нафти і газу на базі угод про розподіл продукції. По-друге - продати просякнуті корупцією державні компанії. Приватизація. Хочемо побачити список, кажуть люди. І звичайно - пробема корупції. Мало про це лише говорити, покажіть результат – як щодо звільнити суддів-корупціонерів? Коли запрацює аникорупційний суд?” – питає Вільямс.

“Те, що він говорить – це реалістично, якщо в нього є мандат і якщо він хоче це робити. А я думаю, він хоче це робити, він хоче попасти в історію України як успішний президент. Він молодий, він має багато енергії і народ – за ним», - вірить президент компанії AgroGeneration Джон Шморгун.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Світ про Україну»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.