Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Скандал у США може стати знахідкою для України

Інший погляд 18894 перегляди

Опубліковано - 27.09.2019 | Всі публікації | Версія для друку

Скандал у США може стати знахідкою для України
Скандал навколо липневої розмови між президентом США Дональдом Трампом та президентом України Володимиром Зеленським – не обов’язково стане катастрофою для України.

Про це пише в своїй статті для аналітичного видання The Foreign Policy Олександр Мотиль, професор університету Rutgers у США.

"Якщо Зеленський вірно поведе гру, це може бути Божим подарунком для країни та його самого", - пише американський професор.

Мотиль радить використати увагу світових ЗМІ до України, щоб широко інформувати про досягнення країни в боротьбі за демократію і змінити імідж країни, яку зараз у світі вважають центром корупції.

В ситуації, що поставила скандал з Україною у центр розслідувань в рамках процедури імпічменту у США, Україна виступає лише об’єктом інтриг демократів та республіканців, вважає професор і підкреслює - виклад розмови президентів це доводить.

Зеленський в розмові з Трампом 25 липня "за можливості вихваляв свого співрозмовника, погоджувався зі справедливими аргументами і утримувався від відкритої незгоди", пише Мотиль.

Намагаючись здобути прихильність Трампа, Зеленський двічі зауважив, що Трамп "абсолютно правий" і наголосив, що сам "вчився" у Трампа під час виборів.

Зеленський вірно критикує Європу за зневагу до порушень міжнародного права стосовно України, вважає політолог, і зауважує, що саме Європа схиляє Україну прийняти так звану "формулу Штайнмаєра".

Зеленський в розмові також погодився з Трампом стосовно негативної оцінки роботи посла США в Україні Марі Йованович. Зеленський може негативно думати про когось, хто підтримував його попередника і конкурента Петра Порошенка а також висловлювати це в приватній розмові, вважає науковець.

Найважливіше, що Зеленський дає ухильну відповідь стосовно розслідувань по відношенню до родини колишнього віце-президента США Джозефа Байдена і серверів Crowdstrike. "Так, це дуже важливо для мене і для всього, що ви зазначили. Для мене як президента це дуже важливо і ми відкриті до будь-якої нової співпраці", - йдеться у відповіді Зеленського Трампу. Стосовно розслідування родини Байдена, Зеленський не дає прямої відповіді, а говорить, що справою буде займатись новий генпрокурор.

Однак, не всі аналітики так прихильно оцінюють слова Зеленського.

Його критичні зауваження можуть негативно вплинути на відносини з європейськими країнами, зауважують експерти.


 

До теми:
 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Інший погляд»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.