Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Житель Рівненщини винайшов технологію преробки сміття на паливо. Чи потрібно це владі?

Довкілля Регіон: Рівненська область 14677 переглядів

Опубліковано - 4.05.2011 16:09 | Всі новини | Версія для друку

Житель Рівненщини винайшов технологію преробки сміття на паливо. Чи потрібно це владі?
Житель Рівненщини винайшов технологію преробки сміття на паливо. Чи потрібно це владі?
Альтернативу нафті знайшов житель Рівненщини. Завдяки його винаходу можна також позбутися сміттєзвалищ.

Як повідомляється, винахідник змайстрував газогенератор, за допомогою якого можна спалювати непотріб і виробляти газ та рідке паливо.

Винахідник Анатолій Сінозацький продемонстрував журналістам власне творіння - установку для перероблення гуми та покришок. За його словами, щороку в Україні на смітник викидають понад двісті тонн непотрібних коліс. Це сміття його прилад переробляє в корисні речовини.

Може вийти, як стверджує Сінозацький, до 400 літрів рідкого палива і десь до двох тисяч кубів генераторного газу з теплотворною властивістю 1000-1200 кілокалорій на кубометр або на кілограм.

Газогенератор він зробив і запатентував іще 2008–го року. Нині він розібраний. Винахідник удосконалив свою ідею і зробив іще одну установку. Вона має переробляти всі тверді відходи просто на смітниках.

"Щоб зробити таку установку треба спочатку зробити експериментальну, відпрацювати її на промисловому майданчику… тоді можна рекламувати а держава не допомагає", - поскаржився Сінозацький.

На пробну версію гроші винахідник гроші знайшов, проте, щоби її закінчити, треба ще півтора мільйона гривень. На його думку, якби хоч одна така установка була в кожному районному центрі, про проблеми зі сміттям українці забули б.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.