Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кавказька поразка Кремля

Новини Сакартвело 18631 перегляд

Опубліковано - 11.07.2012 05:23 | Всі новини | Версія для друку

Кавказька поразка Кремля
Кавказька поразка Кремля
Абхазія і Цхінвальський регіон офіційно визнані окупованими територіями Грузії тепер і Парламентською асамблеєю ОБСЄ - слідом за урядами ряду держав і Європарламентом.

Термін «окуповані території» внесено до резолюцію «Положення в Грузії», яка була прийнята на пленарній сесії ПА ОБСЄ в Монако 9 липня. Росія на ній опинилася в ізоляції - проти документа виступала тільки делегація Москви, повідомляє Expert Club.

У резолюції виражена підтримка територіальної цілісності і суверенітету Грузії в рамках кордонів, визнаних міжнародним співтовариством. Висловлено занепокоєння гуманітарним становищем біженців з «окупованих територій Абхазії (Грузія) і Південної Осетії (Грузія)», а також «відмовою у праві на повернення в місця їх проживання».

ПА ОБСЄ закликає всі сторони дотримуватися принципів міжнародного права, повністю виконувати Угоду про припинення вогню в Грузії від 12 серпня 2008 року і підвищувати ефективність Женевського процесу «як найбільш всеосяжного міжнародного механізму врегулювання тривалого конфлікту».

При цьому Москву, Сухумі і Цхінвалі закликають забезпечити Місії спостерігачів Євросоюзу «безперешкодний доступ на окуповані території Абхазії (Грузія) і Південної Осетії (Грузія), як це було раніше обумовлено в Угоді про припинення вогню, а також повною мірою співпрацювати з МНЕС».

Також йдеться про необхідність відновлення Місії ОБСЄ в Грузії - продовження мандата якої було заблоковано РФ в 2009 році, поряд з продовженням мандату Місії ООН в Грузії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Новини Сакартвело»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки люди розумом убогі, особливо недоумки та ідіоти, позбавлені національних прикмет”
Арсен Річі

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.