Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Доповідь Держдепу: реструктуризація урядових інститутів в Україні заважає боротьбі із торгівлею людьми

Політика 1119 переглядів

Опубліковано - 2.07.2021 16:15 | Всі новини | Версія для друку

Доповідь Держдепу: реструктуризація урядових інститутів в Україні заважає боротьбі із торгівлею людьми
Доповідь Держдепу: реструктуризація урядових інститутів в Україні заважає боротьбі із торгівлею людьми
Уряд України не повністю відповідає мінімальним стандартам щодо викорінення торгівлі людьми, але робить значні зусилля для цього.

На це вказує доповідь Державного департаменту США щодо торгівлі людьми у частині, яка стосується України. Текст доповіді оприлюднено на сайті Держдепу.

Як відзначає доповідь, загалом уряд продемонстрував збільшення зусиль у порівнянні із попереднім періодом. Це включає збільшення верхньої межі допомоги жертвам, розширення переліку доступних послуг, продовження обвинувальних вироків щодо торгівців, проведення інформаційних заходів.

Водночас, відзначає доповідь, уряд не відповідає мінімальним стандартам за ключовими напрямками. Проводяться розслідування та висуваються звинувачення значно меншій кількості підозрюваних у торгівлі людьми.

"Реструктуризація урядових інститутів надалі заважала зусиллям правоохоронних органів, і чималій кількості прокурорів найнятих на роботу нещодавно бракує підготовки, що стосується безпосередньо торгівлі людьми", - відзначає доповідь.

Держдеп також звертає увагу на "поблажливі вироки" судів, внаслідок яких більшість засуджених торговців людьми уникають ув’язнення.

Доповідь називає зусилля правоохоронців недостатніми та звертає увагу на повідомлення про участь у торгівлі людьми офіційних осіб, включно із посадовцями правоохоронних органів, які протидіють торгівлі людьми.

Загалом доповідь у значні мірі повторює висновки та рекомендації попереднього звіту, який розміщено на сайті посольства США в Україні.

Раніше Міжнародна Організація з Міграції побачила збільшення кількості випадків торгівлі людьми в Україні у 2020-му році на тлі пандемії. У березні Голова МОМ в Україні Ан Нгуєн зназвав ключовим викликом у боротьбі з торгівлею людьми у країні брак розуміння та стереотипи щодо торгівлі людьми.

"Це може звучати банально, але якщо невідомо, що шукати, то і знайти це не вийде. Пригадується спілкування з учасниками робочої групи (protection cluster - англ.). Коли я запитав громадські організації та інших діячів, які брали участь, як виглядають жертви, то отримав очікуваний опис молодої 18-річної дівчини, яка стала жертвою сексуальної експлуатації. Що ж, це випадок, але не так виглядає більшість випадків, які ми нині спостерігаємо. Тож нам необхідно допомогти змінити уявлення [щодо того, хто є жертвами торгівлі людьми] та переконатись, що у нас є відповідні дані, які дозволяють нам ідентифікувати жертв та потенційних жертв", - сказав Нгуєн.

За даними МОМ, у 2019-му році в Україні організацією було виявлено 1345 осіб постраждалих від торгівлі людьми. При цьому, провідною формою експлуатації названо примусову працю (93,3%), за якою слідує сексуальна експлуатація (5,6%). 68% постраждалих від торгівлі людьми виявлених МОМ становили чоловіки.

За даними МОМ, в Україні жертв примусової праці у 2019-му році експлуатували на будівництві (57%), у виробництві (17%), у сільському господарстві (16,5%), сфері послуг (8,5%).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.