Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Ужгороді вандали знищили алею сакур – громадські організації просять захисту в Президента

Довкілля Регіон: Закарпатська область 13241 перегляд

Опубліковано - 14.04.2011 04:37 | Всі новини | Версія для друку

В Ужгороді вандали знищили алею сакур – громадські організації просять захисту в Президента
В Ужгороді вандали знищили алею сакур – громадські організації просять захисту в Президента
В ніч з 12 на 13 квітня було знищено сакури, висаджені в сквері на пл. Б. Хмельницького. Невідомі повиривали саджанці та поламали їх. Місцеві жителі викликали міліцію і зараз там працює оперативна група міськвідділу.

В сквері зібрались молодіжні активісти, які висаджували ці дерева та жителі сусідніх будинків. Нагадаємо, 12 квітня в цьому сквері молодіжні організації висадили 20 сакур та 5 лип – в такий спосіб вони хотіли вберегти сквер від київського забудовника, який зібрався збудувати тут торгово-розважальний центр.

Ініціатор закладки нового парку Ростислав Буланов повідомив журналістів, що вандали не зупинять наміри молоді захистити площу і запросив всіх прийти в пятницю на 11 годину, щоб висадити нові дерева замість понищених. Також Буланов повідомив, що громадські організації звернуться до Президента та генерального прокурора з проханням захистити сквер і покарати зловмисників.
Київський забудовник зібрався збудувати тут торгово-розважальний центр
Київський забудовник зібрався збудувати тут торгово-розважальний центр
У вівторок, 12 квітня, в Ужгороді відбулась акція на захист скверу навпроти 16-поверхівки, що на пл. Б. Хмельницького. На захист скверу виступили громадські активісти з "Студентської республіки", профспілки студентів УжНУ, "Єдиного студенства", "Європейського центру", кафедри туризму УжНУ, до них долучились жителі навколишніх будинків. За ініціативи Ростислава Буланова, депутата міської ради, молодь зібралась, щоб висадити там саджанці дерев: "Зараз ведеться підготовка юридичних позовів проти цієї забудови. Щоб до того часу сквер не знищили, ми висадили тут кілька десятків сакур та лип. Як депутат міської ради, буду готувати проект рішення про надання цій території статусу паркової зони – це убезпечить її від зазіхань київських ділків."

Учасники акції прийняли рішення звернутись до міського голови Віктора Погорелова та секретаря міської ради Віктора Щадея з вимогою повернути сквер у власність міста. Представники профспілки студентів УжНУ заявили, що беруть сквер під свою охорону: вони додатково займуться озелененням, спорудять лавочки і контролюватимуть, щоб тут не починались ніякі будівельні роботи.

В своєму коментарі журналістам секретар міської ради Віктор Щадей розповів про ситуацію щодо площі Хмельницького: "На сьогодні всі роботи на площі зупинені – до нас з цього приводу було багато звернень ужгородців. Моя особиста позиція така: сквер забудовувати не можна і треба зробити все, щоб повернути цю територію у власність міста. Ми вже домовились про зустріч з ініціативною групою і зробимо все, щоб вирішити це питання на користь городян. Як мешканець міста я повністю підтримую ініціативу Буланова і як депутат готовий підтримати її в сесійній залі міської ради."
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.