|
Чиновники мерії Ужгороду мітингували проти привидів дуче і каудільо
Автор/джерело - © Українська правда
|
Дата публiкацiї - 14.05.2013 16:51 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=20629
Працівників мерії Ужгорода централізовано привезли на антифашистський мітинг Партії регіонів у вівторок, 14 травня.
Застосування адміністративного ресурсу зафіксував журналіст Мукачево.net поруч із муніципалітетом обласного центру Закарпаття.
Там о 12:40 чиновників за списками "грузили" в автобуси на політичну акцію партії влади.
3 автобуси підігнали під мерію з вулиці Уральської. Втім заповнили лише півтора з них.
"Антифашистський мітинг" був запланований в Ужгороді на 13:00 вівторка біля готелю "Закарпаття", що на площі Кирила та Мефодія.
"На нього зганяли також й інших працівників бюджетної сфери Закарпаття – вчителів, лікарів", - повідомляє місцевий ресурс.
Ініціатори мітингів стверджують, що "неонацизм", "фашизм", "оскаженілий націоналізм" – актуальні прояви для України, зазначає видання.
Аналогічні мітинг заплановані також щонайменше у Житомирі (15 травня), Кіровограді (15 травня) та Криму (16 травня).
|
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.
|