 |
Приїзд головного московського попа дивовижно співпав із антиукраїнськими провокаціями
Автор/джерело - © proUA
|
Дата публiкацiї - 29.07.2009 17:24 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=7653
У ніч на 29 липня невідомі осквернили меморіальний будинок Тараса Шевченка в Києві, відомий як “Будинок на Пріорці”.
Зловмисники виламали хвіртку і, проникнувши на захищену територію, зірвали віконниці з вікон будівлі.
Про це повідомили в прес-службі Національного музею Тараса Шевченка, передає Ліга.
Як повідомили в прес-службі, останніми роками будинок неодноразово піддавався пошкодженню, у зв’язку з чим в 2008 році був обнесений огорожею.
У зв’язку з даним інцидентом адміністрація музею звернулася в міліцію, а також районну і міську ради.
Нагадаємо, меморіальний «Будинок на Пріорці» по вул. Вишгородській, 5, в якому Кобзар жив у 1859 році, належить Національному музею Шевченка.
Нагадаємо, що у день приїзда глави московського Патріахату Кирила, донські казачки улаштували бійку біля Володимирської гірки у Києві. |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.
|