Аратта - На головну

9 січня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні не залишилося регіонів, де б довіряли гаранту

Громадська думка 7683 перегляди

Опубліковано - 2.04.2012 10:48 | Всі новини | Версія для друку

В Україні не залишилося регіонів, де б довіряли гаранту
В Україні не залишилося регіонів, де б довіряли гаранту
В Україні не залишилося регіонів, у яких більшість населення довіряла б президенту Віктору Януковичу.

Про це ZN.UA повідомив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто, спираючись на дані одного з останніх досліджень інституту.

За його інформацією, довіряють главі держави 21,9% українців, не довіряють — 65,9%.

"У президента України баланс довіри-недовіри становить — 44%. Немає такого регіону, де б йому довіряли. На "його" Сході йому не довіряють майже вдвічі більше людей, ніж довіряють (57,4% проти 30,6%). На Півдні 33% йому довіряють, 56% не довіряють", — повідомив гендиректор КМІС.

За його словами, в Центрі та на Заході України рівень довіри складає 12,5% і 14,6% відповідно, не довіряють — 77,4% і 69,4%.

"У Центральному регіоні тільки 12,5% довіряють президенту — найпевніше, це чиновники. Президент за довірою у нас приблизно на рівні міліції, і це теж "досягнення" останніх років. Найгірше — це ставлення наших людей до уряду і парламенту, що було, втім, і раніше", — зазначив Паніотто.

Соціолог зазначив, що українській опозиції також не довіряють вдвічі більше громадян, ніж довіряють.

Основний відсоток тих, хто не довіряє опозиції, проживає в Східному регіоні, там їх 77,1% (довіряють же тільки 10,7%). Ненабагато краща ситуація і в Південному регіоні — 14,2% довіряють опозиції, 64,2% - не довіряють.

Тільки на Заході довіряють опозиції більше людей, ніж не довіряють (35,5% проти 28,9%). Навіть у Центральному регіоні не довіряють опозиції 43,1% опитаних у порівнянні з 33,5% тих, хто їй довіряє.

Під час дослідження КМІС методом інтерв’ю з 10 по 19 лютого було опитано понад 2000 респондентів. Похибка репрезентативних даних для дорослого населення України не перевищує 5%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...