Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Британські студенти-фізики спростували ідею фантастів

У світі науки 8213 переглядів

Опубліковано - 1.08.2013 16:40 | Всі новини | Версія для друку

Британські студенти-фізики спростували ідею фантастів
Британські студенти-фізики спростували ідею фантастів
Британські студенти-фізики з Лестерського університету підрахували, скільки часу буде потрібно, щоб телепортувати людину.

Як повідомляє ТСН з посиланням на The Huffington Post, кінець кінцем телепортація була визнана молодими вченими непрактичною, оскільки вона займе неймовірну кількість часу.

Робота студентів була, опублікована в університетському виданні, суто теоретична. Крім того, фізики брали до розрахунку тільки технічну сторону питання. У теорії вони телепортували не саму людину, а лише обсяг даних, з яких складається людина.

"Результати показали, що телепортація займе дуже багато часу. Існуючими засобами пересування вдасться дістатися до кінцевої точки набагато швидше", - коментує автор дослідження Девід Старкі.

За його словами, якщо допустити, що в одній клітині нашого ДНК містяться всі дані, потрібні для відтворення будь-яких інших клітини організму, то необхідна спадкова інформація буде займати приблизно 1,2×1010 біт.

Дані для відтворення інформації, що міститься в нашому мозку, займуть набагато більше місця - до 2,6×1042 біт. Якщо ж до всього цього додати захист від помилок при пересиланні даних, кількість інформації збільшиться до 4,55×1042 біт. Згідно з даними розрахунками, при частоті каналу 29,5-30 ГГц швидкість передачі даних складе 2,977×1019 біт в секунду, а значить, телепортація однієї людини з поверхні Землі на геостаціонарну орбіту затягнеться на 4,85×1015 або 4,85 квадрильйона років.

Фізики зазначають, що це приблизно в 350 тисяч разів перевищує вік Всесвіту (13,8 млрд років), додаючи, що швидше буде пройтися пішки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.