Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сенсаційне відкриття древньої праслов’янської імперії Дулібії та її столиці Суренж на Волинській землі

Відкриття 14961 перегляд

Опубліковано - 24.05.2006 15:24 | Всі новини | Версія для друку

Зліва направо: Олександр Корнієнко - директор ПП "Корлайн", що видало книгу, Валентин Дем'янов - автор книги, Олексій Андрєєв - автор книги
Зліва направо: Олександр Корнієнко - директор ПП "Корлайн", що видало книгу, Валентин Дем'янов - автор книги, Олексій Андрєєв - автор книги
Вчора на прес-конференції в Києві була презентована книга "ВЕЛИЧ ДУЛІБІЇ РОСЬ СУРЕНЖ. Таємниці Волинської землі". ЇЇ автори – рівняни Дем’янов Валентин Олександрович та Андрєєв Олексій Анатолійович – хочуть викликати суспільний інтерес до знахідок на території м. Рівне та його околицях. Багато ілюстрована і гарно оформлена книга видана приватним підприємством «Корлайн», що випускає серію книг «Творчий інтелект України».

Пошукова робота авторів книги протягом 2004-2005 років увінчалася знахідками, які можуть бути трактовані як давньослов’янські і суттєво вплинути на процес вивчення історії Європи, слов'янства, України, Волині. Оперуючи оригінальною біолокаційною методикою та опираючись на різноманітні фактори (географічні, історичні, землезнавчі, космогонічні, будівельні, теологічні), вони розміщують центр слов’янства на Волині.

До речі, Андрєєв Олексій Анатолійович раніше займався конструюванням геофізичної апаратури на принципах застосування електромагнітних полів, був аспірантом Інституту геофізики ще в часи Радянського Союзу. Тоді і почав цікавитись біолокацією, допускаючи, що електромагнітні поля є складовою частиною чогось більшого (наприклад, торсіонних полів).

Валентин Олександрович є автором багатьох публікацій в журналах, газетах, збірниках. Він з дитинства цікавився історією, особливо її непізнаними сторінками – і це стало справою його життя. Хоча за фахом – архітектор і працює директором та головним архітектором проектів творчо-виробничої фірми “Архсервіс”. В 1994 році він написав книжку ”Що було до Русі?”, в якій спробував осмислити “Велесову книгу” – слов'янський літопис, оприлюднений в Україні в 1990 році.

Своїми картами і схемами книга запрошує науковців до системного археологічного пошуку на теренах древньої столиці слов'ян міста Суренж (нині Рівне) і на землях осередку слов'ян-дулібів так званої Русколані (між р.Горинь та р.Стир). Вона дає нове трактування відомих слов'янських термінів та понять, що виходять своїм корінням з глибини тисячоліть, пояснює, звідки і як з'явились пізніші слов'янські держави – такі, наприклад, як Київська Русь, і в чому причина загадковості слов'янської душі. В книжці ви також знайдете пояснення назв: Україна, руси, Троянь, слов'яни.

Виходом книги автори сподіваються привернути увагу до нових методів досліджень і сприяти розвитку нових методів пошуку, що значно поглиблять наші знання древньої історії Європи, Азії, народів, що їх населяють. Йдеться, в першу чергу, про методи біолокації та застосування георадарної техніки.

Автори також хочуть переконати читача, що не тільки матеріальні свідчення (як то археологічні знахідки) є відбитком суспільних процесів і дозволяють вивчати складні історичні процеси. В книзі також звертається увага до духовних начал древніх суспільств, до їхніх високих знань і розуміння світобудови, що поєднувалось з нескладною матеріальною базою.

Цю книжку вже має Президент України Віктор Ющенко, якому її презентував Василь Червоній, нещодавно звільнений голова Рівненської обласної держадміністрації. А надрукувати книгу допомогла Українська народна партія і Українське козацтво «Волинська Січ».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Відкриття»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.