Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Facebook заборонить стороннім додаткам доступ до даних користувачів

Технології 11481 перегляд

Опубліковано - 5.04.2018 01:35 | Всі новини | Версія для друку

Facebook заборонить стороннім додаткам доступ до даних користувачів
Facebook заборонить стороннім додаткам доступ до даних користувачів
Соціальна мережа Facebook обмежить доступ стороннім додаткам до інформації користувачів. Про це повідомляється в новинному релізі компанії.

«З сьогоднішнього дня додатки, які використовують програмний інтерфейс Facebook (API), більше не будуть отримувати доступ до списку гостей або до повідомлень на стіні події. В майбутньому тільки додатки, які ми підтверджуємо і які згодні зі строгими вимогами, будуть отримувати доступ до події», - йде мова в прес-релізі компанії.

Крім цього, соцмережа закриє для додатків інформацію про релігійну та політичну приналежності, особисті стосунки, освіту та сферу діяльності.

Ще одним нововведенням став перелік всіх додатків користувача, які використовують обліковий запис Facebook. Крім перерахування, в ньому буде зазначено, якого роду інформацію вони збирають.

26 березня користувачі соцмережі викрили компанію в шпигунстві: метадані про телефонні розмови і СМС збереглися в архівах профілів користувачів.

19 березня американські журналісти повідомили про безпрецедентний витік даних 50 мільйонів користувачів Facebook через афільовану компанію Cambridge Analytica. Серед інформації були списки друзів, уподобання зареєстрованих людей та їхні телефонні контакти.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.