Аратта - На головну

30 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Грубість негативно впливає на виконання людиною важливих завдань

Охорона здоров`я 11589 переглядів

Опубліковано - 8.07.2010 14:29 | Всі новини | Версія для друку

На думку вчених, некоректна поведінка може призвести до серйозних помилок в роботі
На думку вчених, некоректна поведінка може призвести до серйозних помилок в роботі
Американські психологи встановили, що грубість впливає на те, як люди справляються з покладеними на них завданнями.

На думку вчених, повідомляє Кореспондент.net, некоректна поведінка може призвести до помилок у роботі, що особливо насторожує, коли справа йде про охорону здоров'я, де від тих чи інших дій медперсоналу залежить життя пацієнтів.

Група американських вчених під керівництвом професора Рони Флін з Абердінського університету провела дослідження, у ході якого студенти, ображені професором до початку тестів, показали гірші результати, ніж ті студенти, щодо яких грубості не було.

"Ця реакція, ймовірно, викликана емоційним збудженням, яке виникло внаслідок грубості, що й призвело до переключення ресурсів мозку з пізнавальної спроможності на обробку емоцій, тобто просто відбулася відволікаюча дія", - заявила професор Флін.

В іншому дослідженні студент, який запізнився на груповий експеримент, попросив вибачення, проте у відповідь почув грубість від старшого групи. Рівень грубості в цьому випадку не був надзвичайним. Однак студенти, які стали свідками розмови, при виконанні завдань виступили гірше, ніж контрольна група, яка не спостерігала грубості.

Нагадаємо, що минулого року вчені з Університету Глазго дійшли до висновку, що людина здатна розпізнати емоції за мімікою обличчя всього за 200 мілісекунд або 0,2 секунди - саме стільки часу необхідно на це мозку.

В 2004 році російський науковець, науковий керівник Центру екологічного виживання і безпеки Геннадій Чеурін, довів, що вживання матюків веде до імпотенції.

"Уживати ці слова можна було лише 16 днів у році, а потім вони були під найсуворішою забороною, - пояснив Геннадій Чеурін. - І коли в наш час чоловіки без потреби вимовляють ці сакральні слова, то це неминуче веде до реальної імпотенції. А якщо матюкається жінка - вона повільно перетворюється в чоловіка".

За словами автора гіпотези, його слова підтверджують недавні дослідження групи російських учених: дослідники випробували вплив нецензурної лайки на воді, яка, за переконанням Геннадія Чеуріна, володіє "пам’яттю".

Вчені вилаяли рідину добірним матом, після чого полили нею насіння пшениці. "У результаті, з тих зерен, що були политі водою з агресивним матом, зійшло тільки 48%, з тих, що побутовим - 53%, а насіння, политі святою водою проросли на 93%. Страшно представити, що відбувається з людським організмом", - помітив дослідник.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.