Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Соціологи визначили, що викликає найбільше занепокоєння українців

Громадська думка 7895 переглядів

Опубліковано - 21.08.2018 11:57 | Всі новини | Версія для друку

Соціологи визначили, що викликає найбільше занепокоєння українців
Соціологи визначили, що викликає найбільше занепокоєння українців
Українців все більше непокоїть збройний конфлікт на Донбасі, йдеться в результатах опитування Міжнародного республіканського інституту США (IRI), проведеного протягом періоду з кінця травня до початку червня.

Опитування також виявило, що людей дуже непокоїть дезінформація в традиційних ЗМІ, а також соціальних медіа.

Більше половини респондентів назвало "війну/розширення конфлікту в Україні" найбільшою загрозою для їх способу життя та для майбутнього їх дітей. Частка людей, які вважають конфлікт одним з трьох найбільш важливих питань, що стоять перед країною зросла з 41% в березні 2018 року до 53%, йдеться в повідомленні IRI.

Більшість опитаних (71%) переконані, що влада має "покласти край війні на Донбасі", до того, щоб довіра до центрального уряду зросла.

Опитування також виявило низький рівень розуміння політичних та інших реформ і низький рівень обізнаності стосовно того, які політики просувають ті чи інші реформаторські ініціативи. Наприклад, 59% повідомили, що вони не достеменно розуміють, або взагалі не розуміють реформи охорони здоров’я, яку втілює міністр Уляна Супрун.

"В Україні починається рік виборів, однак, громадськість залишається не поінформованою про той прогрес, якого було досягнуто у втіленні політичних та інших реформ", - зазначив директор євразійських програм IRI Стівен Нікс.

По всій Україні, респонденти повідомляють про високий рівень дезінформації як в традиційних ЗМІ, так і в соціальних мережах. Більше ніж в інших регіонах, мешканці сходу України повідомляють про наявність невірної, або викривленої інформації в ЗМІ щоденно, або майже щоденно.

До того ж, українці, які вважають, що телевізійні канали подають викривлену інформацію також переконані, що російські канали найбільш часто вдаються до такого викривлення.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.